Skip to content

Brāļi un māsas, Mostieties!

Grupa RIGA Reggae (RR) publicējuši savas konkursa  Supernova 2018 dziesmas Stop The War U2 latvisko versiju jeb skaņdarbu Mostieties.

“Dziesma ir veltījums mūsu mazajai Dzimtenei lielajā jubilejā, veltījums tiem kas mūsu Dzimteni cēluši, darījuši stipru un taisnīgu, Latvijas vārdu un godu nesuši pasaulē,” skaidro RR līderis un dziesmas idejas autors Horens Stalbe. Mūziķi cer, ka skaņdarbs kalpos par pieminekli visiem, kas cīnījušies, bet nav sagaidījuši šo dienu, tāpat mūsu brāļiem un māsām, kas izkaisīti plašajā Pasaulē. “Mostieties, celieties kritušie! Mums vajadzīgas jūsu gaišās domas, taisnīgums un iedvesma, lai mūsu nāciju lielu un stipru darītu, lai nāciju vienotu, ne šķeltu,” tā H. Stalbe.

Arī dziemai “Mostieties” tapis videoklips. To, tāpat kā dziesmas versijām angļu un krievu valodā, veidojis multimākslinieks Ēriks Saksons. Īpašu paldies mūziķi saka režisoram Aigaram Graubam, kurš devis iespēju klipā izmantot kadrus no kinofilmas Rīgas sargi.

Ar dziesmas oriģinālo versiju angļu valodā RR jau 10. februārī kāps uz Supernova 2018 pusfināla skatuves Rīgas Kinostudijā, lai cīnītos par vienu no divām biļetēm uz konkursa finālu. Mūziķi aicina ikvienu nepalikt malā un izdarīt savu izvēli. “Mūsu zobens ir vārdi, ko runājam,  karogs, dziesmas ko dziedam. Uzsmaidiet pasaulei un pasaulei uzsmaidīs Jums!”, pārliecināts H.Stalbe.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit