Skip to content

BRIMSTONE topošā albuma singla “Inevitability” pirmizrāde

Elektroniskās mūzikas Brimstone producenti un mūziķi – Alvis Andrucis un Aleksandrs Erets izlaiž albumus ar apskaužamu konsekvenci. Debijas albūms Trapezium tika prezentēts 2017. gadā un Brimstone uzreiz ieguva atzinību un popularitāti šī žanra cienītāju sirdīs un nodrošināja vietu starp labākajiem FG (future garage) elektroniskās mūzikas māksliniekiem kā Vacant, Sorrow, Phelian, Bucky, Melldu, Azaleh un citiem.

2018. gadā producenti publiku iepazīstināja ar otro albumu EIGHT, kas Latvijā ieguva “Zelta mikrofons” gada balvu un tika atzīts par labāko 2018. gada albumu elektroniskās un deju mūzikas katergorijā. Tajā pašā gadā tika izlaists trešais, negaidīti krāsains un progresīvs albums Sleepwalkers.

Brimstone savās kompozīcijās bieži neietur pierastos future garage stila kanonus. Katra jaunizlaistā relīze ir neparedzama. Viņi ierakstot trekus, nereti izmanto dzīvus instrumentus, kas paplašina žanra robežas.

„Mēs nezinām, vai tas ir labi vai slikti, bet no albuma uz albumu mēs vienmēr atdzimstam. Tikai tādā veidā mēs varam darīt kaut ko interesantu, no kā pašiem uzmet “zoss ādu” un aizrauj elpu.” –  saka Brimstone.

4.aprīlī tiks prezentēts pilota treks Inevitability no jaunā albuma. Atbalstam arī būs video klipa pirmizrāde. Pats albums – jau ceturtais pilnmetrāžas albums diskogrāfijā – tika nosauks The intermediaries (Starpnieki). Digitālā formāta versijas relīzes datums ir paredzēts šā gada 25. maijā.

Brimstone producenti padalās ar dažiem faktiem: „Mūsu jaunā albumā iekļautā mūzika ir daudzveidīgāka, romantiskāka un tajā pašā laikā vēl trakāka. Viņa ir par cilvēku pieredzi; par vientulību un mīļoto cilvēku lomu mūsu dzīvē; par augšupeju un kritieniem; par mūžīgo gaidīšanu, kaut ko vairāk. Tajā pašā laikā dziesmas ir par dvēseles skaistumu un mīlestību pret pašu mūziku.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit