Skip to content

BŪŪ laiž klajā Ziemassvētku dziesmu un informē par gaidāmo EP ierakstu

Dziesma “Ziemassvētki bez tevis” ilgi stāvējusi Būū dziesmu plauktā un nāk klajā īsu brīdi pirms minialbuma, ko plānots izdot 2023. gada februārī.

“Pirms dažiem gadiem, ap Ziemassvētku laiku, mani piemeklēja kārtējās jaunības “mīlestības problēmas” un es, pēc  ierastās  pašterapijas metodes, izlēmu nevis bēdāties par to, ka nevaru būt kopā ar “īsto un vienīgo”, bet gan uzrakstīju par to dziesmu. Šķiet eju pa pēdām Teilorei Swiftai, jo rakstu par bijušajām attiecībām. Ilgi marinēju šo dziesmu demo plauktā, bet šogad izlēmu, ka jāiesvēta jaunā ģitāra, jāsacer skaisti, džezīgi akordi un dziesma beidzot jānoaranžē, lai CV būtu arī viena seksīga Ziemassvētku melodija.”, tā par dziesmu izsakās dziesmas komponiste un vārdu autore – Būū.

Februārī gaidāmais minialbums būs stilistiski atšķirīgs no ierastā un iezīmēs jaunu, tumšāku posmu Būū mūzikā.

“Es ļoti daudz ar sevi strādāju gan fiziski, gan garīgi un liela daļa no pašiziņas ir saistīta ar maniem “Demoniem” jēb “ēnas pusi”. Visiem tāda ir. Es līdz šim publiskajā telpā esmu rādījusi tikai savu gaišo pusi, taču tas ka demo plauktā sāka krāties tieši “tumsā” smeltās dziesmas, neļauj man ilgāk izklikties par enģeli.” tā par topošo minialbumu saka pati autore – Būū.

Būū EP ierakstu plānots izdot 2023.gada februārī. Tas būs kā protests un kā demonstrācija tam, ka tas, ka Būū ikdienā izvēlas gaismu un mīlestību, nenozīmē, ka viņa nepazīst tumsu, nevar piekaut demonu, kas mēģina viņai darīt pāri. Šo melno maģiju Būū ir satikusi, uzvarējusi un tagad dalīsies ar savu pieredzi. Apzinātā, gaišā buršanās caur popmūziku, palīdz ielikt pozitīvus, sevi cildinošus, afirmatīvus vārdus citu cilvēku mutēs, kas rotē kā mantras un iesēžas zemapziņā, veidojot jaunu realitāti.

Ziemassvētku dziesmai tapusi arī akustiska versija un videoklips.

Mūzika: Ilze Fārte

Vokāls: Ilze Fārte

Vārdi: Ilze Fārte

Mūzikas producenti: Ilze Fārte un Edgars Vilcāns

Skaņu režisors: Edgars Vilcāns

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit