Skip to content

“Carnival Youth” albuma “Good Luck” koncerttūre šonedēļ piestās Rīgā, Hanzas Peronā. Pārcelts koncerta Madonā norises datums

Grupa “Carnival Youth” pagājušājā nedēļas nogalē ar koncertu Valmierā uzsāka  albuma “Good Luck” Latvijas koncerttūri. Roberts Vanags stāsta: “Neskatoties uz šķēršļiem, kurus neiespējami paredzēt un kuru dēļ nācās dažus koncertus pārcelt, tūre ir sākusies! Paldies visiem, kas apciemoja mūs Valmieras koncertā, tas bija jaudīgs vakars!”

Kā ziņots, grupas dalībnieka ģimenes apstākļu dēļ ir pārcelti koncerti Aizkrauklē (jaunais koncerta datums 21.11.) un Līvānos (jaunais datums 13.12.), tāpat ir jāpārceļ 20. novembrī paredzētais koncerts Madonā uz 28. novembri. Iegādātās biļetes derīgas apmeklējumam pārliktajos datumos, vai arī tās ir iespējams atgriezt biļešu tirdzniecības vietās.

Koncerts Rīgā, Hanzas Peronā notiks kā ieplānots – šo sestdien, 23. novembrī. Grupas dalībnieki tam gatavojas īpaši. Emīls Kaupers paskaidro: “Pirms gada mēs bijām Brazīlijā, pasaulē, kas strādā pēc citiem likumiem, un ierakstījām tur albumu “Good Luck”.  Es ceru, ka mums izdevās tajā noķert kaut nedaudz brīvības un viegluma, kas tur virmo visapkārt, bet mūsu pelēkajos Latvijas rudeņos reizēm mēdz pietrūkt. Atpūtīsimies no darbiem un pienākumiem un kopā nosvinēsim dzīvi 23. novembra vakarā Hanzas Peronā! Mēs kopā ar lielisku radošu cilvēku komandu strādājam pie tā, lai radītu, ko maģisku un skaistu. Pirmo reizi mums līdzās uz skatuves kāps arī stīgu kvartets un perkusionists, būs lieli ekrāni ar jaudīgām gaismām un tas būs neaizmirstams audiovizuāls ceļojums!”

Rīgas koncerta īpašais viesis būs 17 gadus vecā Luksemburgas dziedātāja C’est Karma, kura jau spēlēja kopā ar “Carnival Youth” sešos grupas koncertos Vācijā.

Starp Eiropas un Latvijas “Good Luck” koncertiem novembra sākumā grupa “Carnival Youth” pirmo reizi devās uz Ķīnu, kur Šanhajā pēc Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras uzaicinājuma uzstājās “China International Import Expo” Latvijas stenda atklāšanā, uz centrālās izstādes skatuves, kā arī sniedz koncertu vietējā mūzikas klubā.

“Carnival Youth” albuma un tūres “Good Luck” draugi: STENDERS un Red Bull. Informē: Delfi, Diena, Radio Tev un Inbox.lv

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit