Skip to content

“Carnival Youth” ar koncertu Dobeles Pilī 19.septembrī noslēgs “Naivais ku-kū” vasaras koncerttūri Latvijas pilīs un muižās

Grupa “Carnival Youth”  vasaras garumā apceļoja Latvijas pilis un muižas, lai tās pieskandinātu ar latviešu kino mūzikas programmu “Naivais ku-kū” un šo svētdien, 19. septembrī Dobeles Pilī gaidāms šīs vasaras koncerttūres noslēgums.

Grupas pārstāvis Roberts Vanags stāsta: ““Naivais kukū” lokomotīve šovasar ieskrējās pamatīgi un izvadāja mūs krustu šķērsu teju pa visu Latviju! Koncertējot paviesojāmies tik daudz brīnišķīgās vietās, kur vēl nebijām bijuši, izbraukājām jaunus ceļus, apskatījām kolosālās Latvijas muižas un pilis, un pielējām to dārzus ar kino mūzikas viļņiem! Tomēr ne tukšiem pils mūriem un puķēm mēs spēlējām, bet gan tik daudz foršiem (un traki naiviem) klausītājiem, kas pārstāvēja visas paaudzes. Paldies jums par šiem burvīgajiem vakariem!”

Biļetes uz koncertu Dobelē vēl pieejamas Biļešu Paradīze kasēs un internetā.  R.Vanags turpina: “Tiekamies Dobelē un kopīgi pamāsim vasarai arrivederci! Un tad līdz ar saulrietu katrs uz savu “…zemi laimīgo, un izrādās uz mājām.”

Rudenī  “Carnival Youth” ar “Naivais ku-kū” uzstāsies 1.oktobrī Salacgrīvas kultūras namā un 23.oktobrī Valmieras kultūras namā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit