Skip to content

“Carnival Youth” ierakstījuši jaunu albumu “Red Bull Studios Berlin”

Latviešu indīroka grupa „Carnival Youth” 1. jūnijā izdos jaunu albumu „Vienā vilcienā”. Jaunais ieraksts tapis „Red Bull Studios Berlin” šī gada aprīlī Berlīnē.

Albumu producējis Gatis Zaķis, to ierakstījuši grupas dalībnieki Roberts Vanags, Edgars un Emīls Kauperi, kā arī Aleksis Luriņš, kurš turpina sadarboties ar grupu dziesmu rakstīšanā. „Vienā vilcienā” veido astoņi skaņdarbi un  vienā no tiem ir izmantots Imanta Ziedoņa dzejolis. Šis ir trešais grupas studijas ieraksts, iepriekšējais – „Propeller” – saņēma Latvijas mūzikas gada balvu „Zelta mikrofons” kategorijās „Alternatīvās vai indie pop mūzikas albums” un „Gada labākais albums”.

„Šobrīd pasaulē ir 13 „Red Bull” studijas, kas radošiem māksliniekiem dod iespēju ierakstīt mūziku, izmantojot jaunāko aparatūru un tehnoloģijas. Strādāt ar „Carnival Youth” vienmēr ir patīkami, jo grupas džentlmeņi ir ļoti radošas, profesionālas un dzīvespriecīgas personības. Priecājos, ka tieši „Carnival Youth” ir pirmā grupa no Baltijas valstīm, kas strādājusi „Red Bull” studijā,” stāsta „Red Bull” mārketinga menedžere Ilze Vaisūne.

Pēc jaunā albuma prezentācijas grupa jau trešo reizi dosies uz ASV, lai uzstātos Ņujorkā  mūzikas industrijas konferences – skates “Indie Music Week” ietvaros īpašā Vācijas “Reeperbahn Festival” koncertā. Šī gada laikā paredzētas vairākas aktivitātes un koncerti ne tikai ārzemēs, bet arī Latvijā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit