Skip to content

Carnival Youth iesilsdīs “Phoenix” Siguldas pilsdrupu estrādē

Otrdien, 6. jūnijā, “Alpha Zulu” tūres ietvaros, Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies franču indie roka grupa “Phoenix”, pirms kuriem uz skatuves kā īpašie viesi kāps latviešu indie meistari “Carnival Youth”!

Prestižās Grammy balvas ieguvēji “Phoenix” pērnā gada novembrī izdeva savu septīto albumu “Alpha Zulu”, kas tika ierakstīts Luvras muzejā Parīzē un to producējis grupas draugs, “Daft Punk” dalībnieks Tomass Bangalters. Ietekmīgais mūzikas izdevums NME par “Alpha Zulu” rakstīja: “Tas ir kā klaiņot pa grupas personīgās galerijas zālēm, tuvplānā aplūkojot dažus no viņu izcilākajiem darbiem.”

Grupa “Carnival Youth” savā mūzikā apvieno melodiskumu un jauneklīgu melanholiju ar alternatīvā roka un indī mūzikas enerģiju. Kopš grupas dibināšanas 2012. gadā, “Carnival Youth” ir izdevuši piecus albumus, tai skaitā latviešu kino mūzikas programmas albumu “Naivais ku-kū”. Grupas dalībnieks Roberts Vanags stāsta: “”Phoenix” ir grupa, kuras mūzika bija mūsu playlistēs jau pusaudžu gados, taču vēl nav sanācis viņus redzēt dzīvajā. Šī būs lieliska iespēja dalīt skatuvi ar franču indie mūzikas meistariem, un kur vēl foršākā vietā kā Siguldas pilsdrupās. Tiekamies!”

“Phonenix” koncerta organizatori “8 Days A Week” jau nākamajā dienā – 7. jūnijā aicina turpat Siguldas pilsdrupās apmeklēt  franču elektroniskās mūzikas zvaigžņu “M83” koncertu.

Savukārt daži no grupas “Carnival Youth” tuvākajiem  koncertiem Latvijā gaidāmi – 8. jūlijā Līgatnes “Zeit”, 28. jūlijā Jūrmalā “Raiņa sētā”, 10. augustā Vaidavas estrādē un 11. augustā Pāvilostas “Fontaine Rock City”.

Biļetes uz 6. jūnija koncertu iespējams iegādāties visās “Biļešu Servisa” kasēs un internetā – bit.ly/PhoenixSigulda

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit