Skip to content

Carnival Youth izdod satīrisku videoklipu dziesmai “Sunshine”

Grupa “Carnival Youth” nāk klajā ar videoklipu vasaras sākumā izdotajai dziesmai “Sunshine”.  Dziesmā kontrastē divas paralēlās pasaules, kas atainotas arī tās videoklipā, – tā ir par augšām un lejām, kas nomaina viena otru. Kā teicis latviešu dzejnieks Imants Ziedonis – “Dzīve ir sinosuīda”. “Sunshine” ir pirmais grupas oriģināldziesmas ieraksts pēc veiksmīgi izdotās un neskaitāmos koncertos izpildītās latviešu kinomūzikas programmas “Naivais ku-kū”.

“Šobrīd nav viegls periods, kurā radīt mākslu, bet vienlīdzīgi arī ļoti svarīgs. Tas, kas līdz šim šķitis pašsaprotams, nu kļuvis par utopiju,” atklāj grupas dalībnieks Roberts Vanags. “Manāma tieksme pēc gaišuma, pēc mentālās telpas, kurai dots nosaukums “Sunshine”, kurā visi jūtas labi un ne no kā nav jābaidās.”

Dziesmas video klipa režisors ir Reinis Spaile un tā stāsts ir par dzīves nomocītu kovboju, kurš dodas ceļojumā pa maģisku cauruli un nonāk utopiskā korporācijā, kas palīdz nomāktiem cilvēkiem. “Es vēlējos, lai klips ir aizrautīgs un pārsteigumiem pilns ceļojums un lai tas papildina piedzīvojumu sajūtu, kas piemīt dziesmai,” stāsta Reinis. “Vēlējos, lai šim ceļojumam piemīt vieglums un lai tas nepieturas pie cietas loģikas, tapēc vizuāli tiek miksēti vairāki žanri un panākts kolāžīgs efekts. Klipa stāsts ir vienkāršs, bet, manuprāt, ir ļoti svarīgi iemācīties atrast pareizos ceļus prom no nomāktības un iemācīties uz pasauli raudzīties ar brīnumpilnām acīm. Tas arī ir dziesmas “Sunshine” spēks – tā uzlabo garastāvokli!” Paldies video atbaltītājiem Riga Black Balsam, BBrental, Cinevilla un Wolt Latvija.

Klausies dziesmu šeit – https://orcd.co/cy_sunshine

Šī gada jūlijā “Carnival Youth” devās pirmajā koncerttūrē Francijā, kuras ietvaros spēlēja koncertus tādās pilsētās kā Parīze, Liona un citās. Šovasar grupas dzīvos koncertus vēl var baudīt 31. augustā Branku Brančotavā, 1. septembrī iepirkšanās centrā Domina “Back to school” festivāla ietvaros un 10. septembrī Daugavas stadionā maestro Raimonda Paula mūzikai veltītajā lielkoncertā.

Plašāka informācija meklējama “Carnival Youth” sociālajos tīklos un www.carnivalyouth.lv

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit