Skip to content

“Carnival Youth” koncerta Rīgā, “Hanzas peronā” 23.novembrī īpašais viesis – dziedātāja C’est Karma no Luksemburgas

Grupa “Carnival Youth” sava jaunākā albuma “Good Luck” koncerttūres ietvaros jau ir sniegusi 19 koncertus 7 Eiropas valstīs (Vācijā, Šveicē, Lietuvā, Polijā, Ungārijā, Čehijā un Slovākijā.) Latvijā koncerttūre  norisināsies sekojošos datumos un vietās – 15.novembrī Aizkrauklē, 16. novembrī Līvānos, 17. novembrī Valmierā, 20. novembrī Madonā, 23.novembrī Rīgā, “Hanzas Peronā” un 30. novembrī – Liepājā. Informācija un biļetes

Edgars Kaupers: “Good Luck” Eiropas tūre sastāvēja no divām daļām – pirmās divas nedēļas spēlējām koncertus Eiropas centrālajā daļā, brīvajās dienās staigājot pa Tatru kalniem un ēdot gulašu. Tad mazliet atvilkām elpu mājās un devāmies tālāk uz Rietumeiropu. Pirms koncerta Minhenē, kāds neuzmanīgs šoferītis nolauza mūsu noparkotajam busiņam sānu spoguli, un likās, ka nāksies kavēt nākamos koncertus, bet par laimi Vācijas čaklie auto tehniķi jau nākamajā rītā to nomainīja, un mēs varējām turpināt ceļu. Ir liels prieks pabūt tik dažādās vietās un spēlēt jaunā albuma materiālu dzīvajā. Sajūta, ka tam ir svaiga elpa un, ka tas nes mūs un klausītājus uz priekšu ar jaunu enerģijas vilni!”

Sešos koncertos Vācijā “Carnival Youth” kā īpašais viesis savā pirmajā koncerttūrē pievienojās 17.gadus vecā Luksemburgas dziedātāja C’est Karma. Viņas balss un uzstāšanās grupu apbūra un grupas puiši dziedātāju ir  uzaicinājuši uzstāties Latvijas koncerttūres centrālajā koncertā – Rīgā, “Hanzas Peronā”. Roberts Vanags: “C’est Karma ir ne tikai šīs burvīgās meitenes skatuves vārds, bet arī vecāku dotais. Karma ir īpaša personība – ļoti jauka, gaiša, oriģināla un patiesi talantīga jauna mūziķe. Mums ir liels prieks Rīgas koncerta apmeklētājiem piedāvāt iespēju dzirdēt arī viņas samtaino balsi, kas neatstās vienaldzīgu un spēs aizkustināt.”

Šodien, 30.oktobrī “Carnival Youth” sniegs savu pirmo koncertu Dānijā, pilsētā Orhusā, kam sekos brauciens uz uz Šanhaju, Ķīnā, kur grupa sniegs priekšnesumu Latvijas stenda atklāšanā importa un eksporta izstādē “CIIE”. 7. novembrī paredzēts “Carnival Youth” koncerts Šanhajas klubā Yuyintang. “Good Luck” koncerttūre Eiropā šogad vēl pieturēs Londonā, Lielbritānijā 25. novembrī un Tallinā, Igaunijā 6. decembrī.

“Carnival Youth” albuma un tūres “Good Luck” draugi: STENDERS un Red Bull. Informē: Delfi, Diena, Radio Tev un Inbox.lv

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit