Skip to content

“Carnival Youth” piedāvā dziesmas “Piena ceļš” mūzikas videoklipu.

Grupa “Carnival Youth” latviešu dzejnieces  un dramaturģes Māras Zālītes  70 gadu jubilejā piedāvā mūzikas video klipu Imanta Kalniņa dziesmai ar dzejnieces vārdiem “Piena ceļš”.

Mūzikas video režisors Uģis Olte par video stāsta sekojoši: “Klipa iecerei ir trīs puses. Pirmā ir mans personīgais protests pret to nebeidzamo beztermiņā-uzglabāties-spējīgo UHT piena ceļu, kas nezin kāpēc plūst tik daudzos kafijas veikaliņos un arī skolnieku mājsēdes pārtikas pakās. Mēs šim nejēdzīgajam pienam gribējām izdomāt skaistu un jēdzīgu likteni ar pievienoto vērtību. Otra puse – man vienmēr ir kārojies uzfilmēt burtisku klipu, kur plus mīnus redzams tas, par ko vēsta Māras Zālītes sarakstītais dzejolis. Un trešā puse – mūsu tauta, kas ir ģenerējusi aizkustinājuma kubikmetrus ik reizi, kad atskan šī himniskā Imanta Kalniņa dziesma, ir pelnījusi redzēt, ar ko īsti nodarbojas Sprīdīša princese pirms un pēc Sprīdīša apciemojuma.”

Filmēšana mūzikas videoklipam notika jau pērn 18. novembrī un grupa atceras to ar svinīgām sajūtām: Sarkanbaltu domu pavadītā filmēšanas komanda sēdās kosmosa kuģī un traucās ekspedīcijā pretī Piena Ceļam. Labi, ka mūsu kuģi vadīja pieredzes bagātais kapteinis Uģis Olte, un mēs bez liekiem satraukumiem veiksmīgi atgriezāmies uz Zemes ar kamerā notvertiem fantastiskiem pierādījumiem. Lai cik tālu mūžīgajos Piena plašumos mēs trauktos, tā Ceļš vienmēr atvedīs mūs uz mājām.

Bez režisora Uģa Oltes klipa veidošanā piedalījās producents Helvijs Fiņķis, režisora asistents Teo Olte, producenta asistente Eva Sokolovska, operators Dāvids Smiltiņš, seta dizainere un mākslas departaments – Ieva Filatova, stils un grims – Līva Drešere, specefekti un montāža – Jānis Ērglis, gafferis – Arvis Belovs.  Savukārt klipa galvenajā lomā iejutusies Jaunā Rīgas teātra aktrise Elvita Ragovska.

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit