Skip to content

Cēsu indie-pop apvienība “NAATRES” izdod debijas singlu “Ikkatru reiz’”

“Dziesma vēsta par izdegšanu. Ar to sastopas gandŗīz ikkatrs savas dzīves laikā, kad ikdienas slodze un stress pārņem cilvēku līdz pat nesamērīgam līmenim. Smadzenes un ķermenis vairs nespēj tikt galā, tāpēc rodas pilnīgs spēku izsīkums. Tādos brīžos ir svarīgi kaut uz mirkli apstāties,” vēsta grupas taustiņistrumentālists Agris Ratniks.

Singla producents ir grupas “Franco Franco” dalībnieks Reinis Kārkliņš, ieraksts tika veikts studijā “Aleja Records”.  “Pirmās muzikālās idejas radās jau vairāk nekā pirms 2 gadiem, taču tikai 2019. gada nogalē “Ikkatru reiz’” ieguva tādu veidolu, kādā tā ir dzirdama ierakstā. Raksturojot rakstīšanas procesu, dziesmā ir sintezēts 1980. gadu sintpops, latviešu tautas mūzika un alternatīvajam rokam raksturīgs ritms.”

“NAATRES” savu darbību uzsāka 2018. gadā Cēsīs. Grupas sastāvā ir Emīlija Kate Tomsone (vokāls, akustiskā ģitāra), Kristiāns Zelčs (sitamie instrumenti), Matīss Timermanis (basģitāra) un Agris Ratniks (taustiņinstrumenti).

Grupas jauno singlu ”Ikkatru reiz’” var noklausīties “YouTube”, “Spotify”, “iTunes” un citās populārākajās straumēšanas platformās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit