Skip to content

CHAINED BRIDE LAIŽ KLAJĀ SINGLU “PAPER MAN”.

Pašmāju alternatīvā roka pārstāvji, grupa Chained Bride, laiž klajā pirmo singlu no grupas gaidāmā albuma “Violet”, kuru grupa plāno klausītājiem prezentēt 28.maijā, Latvijas 1. rokkafejnīcā. 

“Dziesma stāsta par to, ka ikviens šajā pasaulē ir gan liels, gan tajā pašā laikā niecīgs. Nekas nav mūžīgs. Svarīgs ir tikai tas, ko mēs atstājam aiz sevis kā savu mantojumu.” tā par dziesmu saka grupas ģitārists Ritvars Šreibers, kurš dziesmu sarakstījis kopā ar vokālistu Miku Saulīti. “Mūsu katra pasaule ir tik liela, cik lielu to paši veidojam. Taču kā jau zinām, ne vienmēr visu varam ņemt savās rokās.” piebilst Miks. 

Ieraksts tapis Mārupē, KS Records studijā, sadarbojoties ar Kārli Šteinmani, ar kuru grupai izveidojusies lieliska sadarbība. Viņš arī dziesmu miksējis un māsterējis. 

Singls būs pieejams plašākam klausītāju lokam grupas bandcamp profilā – https://chainedbride.bandcamp.com/, kā arī vietnē Spotify, Amazon un citos e-veikalos.

Grupa Chained Bride savu darbību sākusi 2012.gada nogalē, kopā sanākot grupas ģitāristam Ritvaram Šreiberam un vokālistam Mikam Saulītim. Vēlāk grupai pievienojies tās tagadējais bundzinieks Viktors Cibuļskis. 2014. gada vasarā Chained Bride pievienojas basists Kristaps Ezeriņš, pazīstams arī kā Kris Pith , nomainot grupas pirmo basistu.

Chained Bride ir : Ritvars Šreibers (ģitāra), Miks Saulītis (vokāls), Viktors Cibuļskis (bungas), Kristaps Ezeriņš (bass)

Paldies Kārlim Šteinmanim par dalību ierakstā, Janetai Jumtiņai par grupas iemūžināšanu foto un video, kā arī Līgai Vītolai par dalību singla noformējumā.

Tuvākie gaidāmie koncerti: 28.maijs, Latvijas 1. rokkafejnīca,  albuma “Violet” prezentācijas koncerts

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit