Skip to content

Chris Noah izdod dziesmu “Only Yours” un izziņo minialbumu “Red Light”

Pašmāju mūziķis un dziesmu autors Chris Noah starptautiskās ierakstu kompānijas “Sony Music Entertainment” paspārnē izdod jaunu dziesmu “Only Yours”. Singls seko vasaras sākumā veiksmīgi izdotajai dziesmai “Sunboy”, kas sasniedza 21. vietu Latvijas radio staciju topā un iekļuva vairākās starptautiskās playlistēs, tai skaitā Alexrainbird, Soave, Conversations about her u.c.. Abas dziesmas tiks iekļautas Noah minialbumā “Red Light”, kas tiks izdots 4. novembrī.

“Only Yours”, ko producējis Chris Noah ilggadējais sadarbības partneris Kristofers Hariss (Kristofer Harris) (strādājis ar Bear’s Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.), ir indī-popa dziesma, kurā apvienotās ģitāras un sintezatoru faktūras palīdz izcelt Noah samtaino vokālu. Dziesmas ieraksts veikts “Square Head Studios” Kentā, Apvienotajā Karalistē un tajā piedalās arī mūziķis Deivids Daisons (David Dyson), kurš līdz šim sadarbojies ar Luisu Tomlinsonu (Louis Tomlinson, One Direction), Lūsiju Rozu (Lucy Rose), Anni Marī (Anne Marie), Niku Mulveju (Nick Mulvey) un citiem.

“Ir brīži, kad saprotam – lai virzītos uz priekšu, ir lietas, kas jāatstāj pagātnē, tai skaitā labās. Nereti šādos dzīves posmos mēdzam idealizēt pagātni un atcerēties notikumus labākā gaismā, nekā tas patiesībā bijis,” par singlu stāsta Chris Noah. “Tas var novest pie tā, ka sākam apšaubīt savus lēmumus un veicināt neapmierinātību sevī.”

Dziesma straumēšanas platformās

Par Chris Noah

Chris Noah (īstajā vārdā Krists Indrišonoks) atpazīstamību ieguva ar 2018. gadā izdotajām dziesmām “River” un “Fall Through”, ko sāka ievērot un pievērst uzmanību starptautiski mūzikas blogi (Indie Air, AlexRainBirdMusic, Wolf In a Suit, Uranium Music, Purple Melon Mystic Sons, Music Injection). 2020. gadā nāca klajā minialbums “Distance”, kurā iekļautā dziesma “The Line” iekļuva Latvijas radio staciju top 15. 2021. gada nogalē mūziķis parakstīja ierakstu līgumu ar “Sony Music Finland”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit