Skip to content

Chris Noah izdod jaunu dziesmu

Mūziķis Chris Noah klausītājiem nodod dziesmu “Inside Out”, kas ir pēdējā no trīs dziesmu kopuma, kas tapusi sadarbībā ar britu producentu Kristoferu Harisu (Kristofer Harris).

Britu producents Latvijā viesojās pagājušā gada maijā un kopā ar mūziķi un tā domubiedriem ierakstīja trīs dziesmas. Kā pirmā tika publiskota dziesma “River”, kas vietnē YouTube klausīta jau vairāk kā 370 tūkstoš reižu, bet kā otrā – singls “Fall Through”, kurai publiskots arī pirmais mūziķa Chris Noah dziesmas videoklips. Dziesma “Fall Through” ieguvusi īpašu atsaucību no ārvalstu mūzikas blogeriem un ieķļuvusi ne tikai Latvijas radio topos, bet izskanējusi un atzinību ieguvusi arī Baltijas radio stacijās.

Dziesma “Inside Out” atšķiras no iepriekšējām, jo tapusi vairākus gadus – dziesmas pants māksliniekam bijis sarakstīts jau pirms diviem gadiem, bet pārējais sarakstīts, gatavojoties ierakstu sesijai ar producentu Kristoferu Haris (Kristofer Harris) pagājušā gada maijā. “Nereti tā notiek – izdodas sarakstīt šķietami veiksmīgu melodiju kādai konkrētai dziesmas daļai, taču pārējie elementi, lai dziesma būtu pabeigta, tik dabiski “neatnāk”. Šajā gadījumā, nācās sagaidīt īsto brīdi, kurā radās arī iedvesma to pabeigt pilnībā”, mūziķis Chris Noah atklāj par dziesmas tapšanas procesu.

Par dziesmas saturu Chris Noah stāsta: “Dziesma ir par attiecībām ar cilvēku, kas nemitīgi maina savu teikto, savas domas, bieži vien pat noliedzot iepriekš sacīto. Ik katrs no mums kādreiz satiek šādu cilvēku, ar kuru ir ārkārtīgi grūti veidot plānus vai vienoties par ko konkrētu, jo nekad nebūs iespējams paredzēt, kas sekos rīt.”

Singlu kopuma līdzautors un līdzproducents ir Chris Noah draugs un mūzikas domubiedrs Mārcis Jukumsons-Jukumnieks. Ierakstā vēl piedalījies ģitārists Jānis Kalniņš un bundzinieks Jēkabs Zemzaris.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit