Skip to content

Dārta Stepanova piedāvā melanholisku Ziemassvētku dziesmu vientuļniekiem

Līdz ar Ziemassvētku gaidīšanas laika iestāšanos decembrī jaunu, melanholisku dziesmu “Mans namiņš” klausītāju vērtējumam piedāvā dziedātāja Dārta Stepanova. Dziesmas teksta autors ir mūziķis Oskars Deigelis, savukārt melodiju un kompozīcijas muzikālo noformējumu Oskars radījis kopā ar producentu Jāni Narbutu (White Wide production).

“Ziemassvētku laiks vienmēr ir īpašs. Ja es ar šīs dziesmas palīdzību varu sasildīt kādu vientuļu sirdi, par to varu būt tikai un vienīgi pateicīga. Šajā svētku gaidīšanas laikā ir būtiski nepalikt vienam un apzināties, ka kaut kur ir kāds, kas par tevi domā un lūdz. Dziesmas liriskais skanējums ļauj uzburt mierīga, balti sniegota ziemas vakara vīziju, kas ir kā mirklis atelpas saspringtajā dzīves rutīnā. Paldies Oskaram un Jānim par skaistās dziesmas radīšanu un uzticēšanu to izpildīt tieši man!” teic dziedātāja Dārta Stepanova.

“Viss sākās ar Jāņa sacerētajiem akordiem. Tieši viņam dzima ideja par jaunas Ziemassvētku dziesmas izveidi. Pēc kopīga darba studijā devos mājup un nevilcinoties sarakstīju dziesmas melodisko līniju un vārdus. Ļoti priecājos, ka Dārta piekrita šo dziesmu ieskaņot. Manuprāt, viņai tas izdevies brīnišķīgi,” pauž Oskars Deigelis.

Komentējot skaņdarba saturisko vēstījumu, mūziķis ir lakonisks: “Dziesma “Mans namiņš” ir īpašs veltījums visiem vientuļajiem svētku svinētājiem.”

Singls “Mans namiņš” pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Dziedātāja Dārta Stepanova uz skatuves ir jau vairāk nekā desmit gadu. Viņa ieguvusi Latvijas Mūzikas ierakstu gada apbalvojumu “Zelta Mikrofons”, kā arī citas vērā ņemamas atzinības gan Latvijā, gan ārvalstīs. Līdz šim sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā grupas “DAGAMBA” un “Menuets”, dziedātāji Marts Kristiāns Kalniņš, Karīna Tatarinova, Agnese Rakovska, Jānis Aišpurs un citi. Šobrīd Dārta apgūst mūzikas tehnoloģiju un angļu literatūru Bornmutas koledžā Anglijā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit