Skip to content

Dead City Holidays maina identitāti uz DCH un izdod pirmo singlu – Sirds, no gaidāmā albuma “Mēness”, kas iznāks šoruden

Kompozīcija “Sirds” ir par iekšējo cilvēcisko harmonizēšanu un kalpo kā atgādinājums tam, ka katrs no mums var būt labāka sevis versija katru dienu. Un, ja kādreiz gadās kāda pelēka diena, tad nav ko nokārt degunu, jo mēs esam paredzēti arī, lai palīdzētu viens otram. 

Dead City holidays dalībniekiem 2018. gadā radās ideja, ka nepieciešamas ir pārmaiņas sakarā ar nelielo sastāvu maiņu, kur tā brīža bundzinieku, Jāni Zariņu, nomainīja Matīss Bērzs, kas sevi aizvein pierāda kā labu ritma turētāju, spēlējot kopā ar Fēliksu Ķiģeli. Tika pieacināts mākslinieks un operators Oskars Lūsis, ar kuru kopā tika veidota jaunā identitāte, kas sevī ietvēra arī grupas nosaukuma izmaiņas. Sadarbībā ar Oskaru tika iemūžināti klipi visām paredzētajām albuma dziesmām un, piedaloties dizainerei Sabine Ostrovskai, izstrādāts arī jauns logotips. Turpinot sadarbību ar inžinieri Kārli Šteinmani, tika realizēta iecere ierakstīt DCH pirmo lielizmēra albumu, tādā veidā sagatavojot materiālu publicitātes ciklam vairāk nekā pusgada garumā. 

Šobrīd jau ir zināms, ka grupa plāno izdot visa albuma dziesmām video versijas un diezgan droši apgalvo, ka albums iznāks šī gada rudenī ar koncertu ciklu Latvijas valsts teritorijā, ja, protams, nebūs ieviesti jauni ierobežojumi, kas liegs plānoto īstenot. 

DCH mūzika varētu būt patīkama ikviena gaumei un vecumam. Grupas muzikālā uzbūve sevī apvieno interesantas skaņu un stilu kombinācijas, kā arī žanrus, bet skanējums ir piesātināts ar bagātiem ģitāras elementiem un izteiktu kopējo melodiskumu. Grupas vēsturē līdz šim brīdim kontā ir 2016. gadā izdotais EP (dzīvā ieraksta) albums. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit