Skip to content

Debitē jauns latviešu elektroniskās pop mūzikas duo Wondermakers

Ar savu pirmo singlu “Heartvoice” Latvijas populārajā mūzikā debitē duo Wondermakers, kura sastāvā ir Līva Komarovska un Matīss Repsis.

Dziesmā bungas ir iespēlējis ASV bundzinieks Eric “Boots” Greene, kurš ir spēlējis tūres koncertus ar Jay-Z un Beyonce, Snoop Dogg, Wiz Khalifa, Pharrell Williams, Alicia Keys utt.

Heartvoice mūzikas un teksta autori, kā arī producenti ir paši Wondermakers. Video klipu izveidoja Reinis Vilnis Baltiņš (Sky High Films).
Dziesmas vēstījums ir par katra cilvēka dzīves ceļu, kurā ir gan labas, gan sliktas pieredzes, kas mūs katru veido individuāli. Vēstījuma mērķis ir likt cilvēkiem aizdomāties par laiku, kas katram ir dots, dzīvojot šajā pasaulē, jautājums kā tas laiks tiek izmantots, ejot baiļu ceļu vai mīlestības ceļu. “Dziesma parāda spilgtu piemēru manām pārmaiņām cīnīties, nebaidīties un uzdrošināties darīt to, ko mīlu, proti, radīt un izpildīt savu sirds mūziku. Tādēļ seko savai sirdsbalsij, jo tā tevi aizvedīs uz pareizā ceļa” tā komentē Līva.

Zīmīgi, ka abi mūziķi iepazinušies izklaides vietā Lokal house, kur katru otrdienu notiek mūzikas improvizācijas vakari (Jam session).

Matīss Repsis ir taustiņinstrumentālists sastāvā MESA, Aminata ( līdz 2016. gadam ) un ir iespēlējis klavieres Agneses Rakovskas un Raimonda Paula albuma dziesmai “Nenopūt sveci”.

Līva Komarovska pagājušajā gadā kopā ar producentu JJ LUSH izdeva singlu ” Manā virzienā ” zem skatuves vārda LIIWIA, kā arī ir piedalījusies citos dažādos mūzikas projektos.
Dziesma ir pieejama visās lielākajās mūzikas platformās.
MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit