Skip to content

Deniss un Bacha izdod videoklipu “Ko Tu dzirdēji par mani?”

Reperis un jaukto cīņu sportists Deniss Stepanovs kopā ar populāro tiktokeri Bachu (Mareks Bahmanis) publicējuši otro kopīgo singlu un videoklipu “Ko Tu dzirdēji par mani?”. Dziesmā Bacha pirmo reizi dzirdams, repojot pantu.

Jaunā singla vēstījums balstīts abu dziesmas autoru nelabvēļu jeb heiteru izteikumos.

“Negācija ir izvilkta ārā no komentāriem, iedvesmojoties no heiteriem. Dziesmā ar Bachu battlojām viens pret otru uz viena bīta. Bacham šis ir pirmais repa pants, un studijā mēs visi bijām pārsteigti par to, cik labi viņam sanāca,” par dziesmas tapšanu stāsta Deniss.

Pats Bacha sevi par reperi gan vēl vairās saukt, ir paškritisks, tomēr atzīst, ka “ir jau kruta”, bet gribētos labāk.

“Es nebiju plānojis neko tādu, Deniss mani ievilka. Es nācu tikai strīmot, Deniss teica – davaj, mēs uztaisīs dziesmu. Pierunāja. Es nesaku, ka tas ir slikti, bet neuzskatu sevi par reperi. Lai kāptu uz skatuves, man ir jāsadzeras,” stāsta Bacha.

Līdzīgi kā iepriekšējā Denisa un Bachas singlā “Notiesāts” arī jaunākajā kopdarbā dzirdama atsauce uz godalgoto amerikāņu reperi 50 Cent. Dziesmas “Ko Tu dzirdēji par mani?” mūzikālo pavadījumu veidojis pašmāju bītmeikers Silins Beat un tajā saklausāms 50 Cent dziesmas “P.I.M.P.” motīvs, kas sākotnēji bijis arī pamats jaunā singla piedziedājumam. “Ko Tu dzirdēji par mani?” piedziedājums paņemts no Bachas uzfilmētā TikTok video, kas guvis ievērojamu platformas lietotāju atzinību un sajūsmu. Savukārt Deniss jau iepriekš norādījis, ka tieši 50 Cent kopš bērnības bijis viņa lielākais iedvesmas avots un iemesls tam, kāpēc pats pievērsies repošanai.

Jaunajam singlam tapis iespaidīgs videoklips, kura filmēšanai producente un režisore Svetlana Ļicova nolēma pilnībā izbūvēt lokāciju. Tika uzceltas improvizētas cietuma kameras, kas nokrāsotas spilgtās, kontrastējošās krāsās.

“Mani pieaicināja strādāt pie šī projekta četras dienas pirms filmēšanas, uzreiz radās ideja šī klipa realizēšanai, kurā vēlējos radīt kaut ko unikālu un reizē izrādīt cieņu mūzikai, kas veido lielu daļu no mūsdienu hiphopa kultūras. Klipā var ieraudzīt atsauces uz 2000. gadu videoklipiem, kuras pārspīlēti pāraug par parodiju, kas ir arī pašas dziesmas būtība,” stāsta videoklipa režisore Svetlana Ļicova.

Dziesmas teksta autori ir Deniss Stepanovs un Mareks Bahmanis, bīta autors Sandis Siliņš (Silins Beats), ieraksts un pēcapstrāde Jānis Šmēdiņš (Fakts). Videoklipa režisore Svetlana Ļicova, operators Makars Borisovs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit