Skip to content

Dienasgaismu ierauga producenta Arta Borisa otrais singls “Scream!”

Latviešu producenta Arta Borisa pirmais singls “Can You Dance”, kas pie klausītājiem nonāca tikai marta sākumā, jau paspējis iekļūt Lielbritānijas, Itālijas, Igaunijas un pašmāju radio staciju programmās, un nu producents piedāvā klausītājiem savu nākamo singlu “Scream!” no aprīlī gaidāmā minialbuma “Easy Living”.
Jaunākajā singlā Artis Boriss turpina sadarbību ar igauņu soul dīvu Ritu Reju (Rita Ray), kuras spēcīgā balss piesaista klausītājus Igaunijas lielākajās koncertzālēs un mūzikas festivālos. Savukārt, Artis Boriss, kurš paralēli producenta karjerai ir arī virtuozs džeza pianists, šajā singlā iejuties basģitārista lomā.

Ja pirmais singls “Can You Dance” aicina doties uz deju grīdu, šis, kā smejas paši mūziķi, ar savu tempu “135 sitieni minūtē” treniņā liktu iesvīst pat visprofesionālākajiem sportistiem. Minialbums “Easy Living” top sadarbībā ar Igaunijas mūzikas leiblu “Funk Embassy Records” – tas būs pieejams visās populārākajās straumēšanas vietnēs, bet gada otrajā pusē izdots vinila platē.

Spotify

Arta Borisa vārds Latvijas klausītājiem līdz šim pazīstams džeza mūzikas kontekstā, jo tieši džezs un džeza klavierspēle ir Arta izglītības pamatā. Kopš 2018. gada Artis Boriss dzīvo Tallinā, Igaunijā, kur atradis gan domubiedrus mūzikā, gan sadarbības partnerus, kas beidzot ļāvis realizēt savas idejas producēšanas laukā.

Artis stāsta, ka interese par producēšanu radusies jau vidusskolas laikā, kad vēl mācījies Rīgas Doma kora skolā džeza klavierspēli. “Toreiz man apkārt bija draugi, kas eksperimentēja ar mūzikas radīšanu, izmantojot datoru, un man paveicās, ka skaņu režija bija arī viens no maniem vidusskolā apgūstamajiem priekšmetiem. Bija nepieciešami deviņi gadi, kuros nepārtraukti eksperimentēju ar skaņām, ritmiem, harmonijām un dažādiem instrumentiem, un nu beidzot varu dalīties ar savu darbu, enerģiju un zināšanām. Man vienkārši patīk radīt katru dienu, es ļoti izbaudu šo procesu.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit