Skip to content

DIGiTop100 šovs: 1000 ekrāni, populāri Latvijas un ārzemju mūziķi, nakts ballīte!

27. janvārī Olimpiskajā centrā „Ventspils” norisināsies pirmais, ikgadējais mūzikas straumēšanas topa DIGiTop100 lielkoncerts, kur uz vienas skatuves tikties Latvijā atzīti un mīlēti mākslinieki, kā arī viesi no Krievijas, Ukrainas un Somijas!

DIGiTop100 ir objektīvākais mūzikas tops Latvijā, kā nekā to veido paši valsts iedzīvotāji, klausoties savas mīļākās dziesmas un izpildītājus dažādās mūzikas straumēšanas platformās.

Uz skatuves, kura sastāvēs no gandrīz 1000 ekrānu moduļiem un radīs sajūtu, ka atrodies kādas populāras zvaigznes videoklipā, uzstāsies:

Liels pārsteigums mūzikas mīļiem būs dažādu ārzemju viesu priekšnesumi, uz skatuves kāps Ukrainas eksportgrupa grupa ESTRADARADA, kuras hīts #ВитеНадоВыйти (Vitjam jāiziet) ir aplūkots teju 40 miljons reizes, tai skaitā tā pabijusi arī Latvijas skatītāko dziesmu listē! Analizējot Youtube datus, videoklips ir viens no populārākajiem video, kas 2017.gadā skatīts Latvijas teritorijā!

Gaidāmi arī mākslinieki no Lietuvas un Igaunijas, kuri sasnieguši lielāko apjomu skatījumus un straumējumus savā valstī.

Meiteņu sirdis salauzīs septiņpadsmit gadus vecais Somijas dziedātājs Īsaks Eliots, kurš strauji iekarojis Somijas un Norvēģijas mūzikas topus un nedomā apstāties! Jaunā siržu lauzēja dziesma „New Way Home” ir zināma daudzās Eiropas valstīs, nu to zinās arī Latvijā! Meitenes saturieties!

Uzreiz pēc grandiozā DIGiTop100 šova Olimpiskā centra „Ventspils” telpās norisināsies afterparty, kur populāru dīdžeju spēlēto hītu pavadībā varēs kustināt gurnus līdz pat četriem rītā!

Īpašajā ballītē par deju ritmiem parūpēsies viens no Maskavas galvenajiem ballīšu karaļiem DJ FEDOR FOMIN, kā arī Latvijas house mūzikas pazinēji DJ KAREN BARSEGHIAN un DJ Electricano.

Nevar nepieminēt, ka nakts burziņa laikā ballētājus sagaidīs īpašs pārsteigums no grupas ESTRADARADA solista Aleksandra Himčuka!

Pirmajiem 100 ballītes biļešu pircējiem DĀVANĀ aizraujošs ceļš Rīga – Ventspils – Rīga ar īpašajiem Party Bus! Afterparty var apmeklēt personas, kuras sasniegušas astoņpadsmit gadu vecumu, vai jaunieši vecāku pavadībā!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit