Skip to content

DJ Makree noslēdzis līgumu ar Sony UK un laiž klajā singlu “Never Been in Love”

Latviešu dīdžejs un producents Makree sadarbībā ar pasaules slaveno britu mūziķi Secondcity 2. martā laidis klajā singlu “Never Been in Love”. Šī ir pirmā no trīs dziesmām, kas tiks izdota deju mūzikas izdevniecības “Ministry of Sound” un BBC Radio1 radio dīdžeja Danny Howard leibla “Nothing Else Matters” paspārnē. Abas mūzikas izdevniecības pieder Sony UK un ir pasaules vadošie deju mūzikas izdevēji. “Never Been in Love” publiskais pirmatskaņojums notika 2.martā BBC Radio1 ēterā, leģendārās deju mūzikas apskatnieces Annie Mac autorraidījuma laikā, taču pirms oficiālās izdošanas savos DJ setos to jau ir spēlējuši tādi pasaules līmeņa dīdžeji kā Grammy nominētie Disclosure, Claptone, Danny Howard un Oliver Heldens.

““Ministry of Sound” nenoliedzami ir pasaules lielākā deju mūzikas ierakstu kompānija, kas strādā ar vairākiem Grammy balvai nominētiem māksliniekiem – būt daļai no šī deju mūzikas milža ir kas neaprakstāms, it īpaši redzot, ka dīdžeji un mūzikas producenti, kuru mūzikai esmu sekojis līdzi gadiem ilgi, spēlē un atbalsta manu mūziku,” stāsta Makree. “Sadarbība ar “Ministry of Sound” šobrīd ir manas karjeras nozīmīgākais sasniegums, bet es to uzskatu tikai par sākumu – vēlos ar saviem darbiem ievirzīt Latvijas deju mūziku jaunā līmenī.”

Makree ir 22 gadus jauns elektroniskās deju mūzikas dīdžejs un producents, kurš Latvjā producējis mūziku tādiem māksliniekiem kā Dons, Dvīnes, Justs, Aminata un Pyor. Makree starptautiskā debija bija 2014. gadā, sadarbībā ar zviedru mūzikas izdevniecību “Metron Music” izdodot dziesmu “Clouds”. Dziesma “Never Been in Love” izdota sadarbībā ar britu dīdžeju Secondcity, kura singls “I Wanna Feel” 2014. gada maijā ieņēma 1. vietu Anglijas singlu topā un 1. vietu Amerikas Billboard deju mūzikas topā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit