Skip to content

DJ Monsta Samantai Tīnai dzimšanas dienā dāvina remiksu dziesmai “Still Breathing”

Neskatoties uz to, ka Eirovīzijas dziesmu konkurss Roterdamā, Nīderlandē šogad ir atcelts, Latvijas nacionālas atlases “Supernova 2020” uzvarētāja Samanta Tīna savā dzimšanas dienā klausītājiem piedāvā jaunu remiksu dziesmai “Still Breathing”, kas tapis sadarbībā ar vienu no veiksmīgākajiem un pieredzes bagātākajiem latviešu dīdžejiem DJ Monsta jeb Uldi Cīruli. Remiksa nosaukums ir “Still Breathing (Monsta Goes Bananas But Still Breathing Remix)”.

“Šis ir laiks, kad mēs visi atrodamies mājās, mums visiem ir negaidīti mainījusies dzīve un plāni”, stāsta  Samanta Tīna. “Lai arī Eirovīzija ir atcelta, esošā situācija ir jāpieņem tāda, kāda tā ir un šajā visiem grūtajā periodā nedrīkst zaudēt pozitīvismu un apstāties, ir jāturpina darboties iepriecinot gan sevi, gan citus.  Tāpēc, lai kaut nedaudz iekrāsotu ikdienu un neļautu ieslīgt pārdzīvojumos, savā dzimšanas dienā vēlos iepriecināt savus klausītājus Latvijā un visā pasaulē ar dziesmas “Still Breathing” remiksu”.

“Remix, kā formāts ir ļoti pateicīgs, lai muzikāli paspēlētos. Man, kā elektroniskajam mūziķim, bija iespēja Samantas dziesmā patrakot gan ar vokālu, gan instrumentiem, gan dziesmas formu un ritmiem. Noklausies manu redzējumu, jo mūzika ir arī mana dzīve un katrs mēs savā ziņā esam savas dzīves komponisti!” saka remiksa autors DJ Monsta.

“Still Breathing” mūzikas autore un producente ir pati Samanta Tīna, savukārt vārdus ir sarakstījusi Aminata. Dziesmas ideja radusies iedvesmojoties no spāņu producenta un mākslinieka SWOG. Samantai tas ir bijis jauns izaicinājums – pašai būt par savas dziesmas producenti. Tieši ar šo dziesmu Samanta Tīna uzvarēja dziesmu konkursa “Supernova 2020” finālā, tādejādi izcīnot iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē šī gada maijā. Ņemot vērā šī brīža situāciju pasaulē, Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad ir atcelts, bet vietne “ESCToday” piedāvāja alternatīvu, mājas balsojumu, kurš norisinājās pagājušās nedēļas nogalē. Šī balsojuma lielajā finālā Samanta Tīna ar dziesmu “Still Breathing” ierindojās augstajā 6. vietā.

Kā jau iepriekš ziņots, Latvijas Televīzija vēl nav pieņēmusi lēmumu, vai uz nākamā gada “Eirovīziju” sūtīt nacionālās atlases konkursa “Supernova 2020” uzvarētāju Samantu Tīnu. Lēmums tiks pieņemts pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Remikss ir šīs nedēļas laikā būs pieejams Spotify, iTunes, Deezer u.c. mūzikas straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit