Skip to content

DJ The Him, Aija Andrejeva, ansis un citi papildina Summer Sound mākslinieku sarakstu

Festivāla Summer Sound mākslinieku sarakstu papildina nīderlandiešu DJ duets The Him, reperis ansis, atraktīvā Aija Andrejeva, radio hitu līderis Jānis Stībelis un citi.

Festivāla iepriekš izziņoto mākslinieku sarakstam ir pievienojušies vairāki mākslinieki no ārvalstīm – dīdžeju duets no Nīderlandes, kuri ir sadarbojušies ar leģendāro dīdžeju Avicii un radījuši remiksu šogad festivālā pārstāvētā dīdžeja Sigala dziesmai Just Got Paid, – The Him. Lietuvu pārstāvēs kolorītā grupa, kuri festivālā viesosies jau otro reizi, – Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, kā arī Jauti un Jurga. Savukārt no pašmāju māksliniekiem festivālu papildinās Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, reperis ansis, grupas Rahu The Fool, Atom, Sub Scriptum un Neon Saturday. Par ballītes noskaņu rūpēsies DJ Aspirīns, DTD un pārsteigumiem pilnā Ziedu Vija.

Iepriekš festivāls Summer Sound ir izziņojis čigānu panka karaļus Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzni Dynoro un labākās pašmāju grupas un izpildītājus – Bermudu Divstūris, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah un leģendāro festivāla dīdžeju Tomu Grēviņu. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

“Mēs katru gadu cenšamies paplašināt festivālā muzicējošo mākslinieku ģeogrāfiskās robežas – šogad tā ir Nīderlande ar DJ duetu The Him, būs pārstāvēta Anglija ar dīdžeju Sigala, kaimiņi lietuvieši ar daudzsološo dīdžeju Dynoro un vēl citām lietuviešu grupām, kā arī tālāko ceļu, no ASV, mēros čigānu panka karaļi Gogo Bordelo.” komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis

Festivāls Summer Sound 2019. gadā norisināsies 9. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit