Skip to content

DJ un producents Makree laiž klajā singlu ar britu vokālistu Deividu Harksu

20. septembrī plašākai publikai kļūs pieejams DJ un producenta Makree jaunais singls “Behind the Blinds”, kas tapis ciešā sadarbībā ar britu vokālistu un dziesmu tekstu autoru Deividu Harksu (David Harks).

“Behind the Blinds” ir pirmais singls, ko abi mākslinieki laiž klajā. Kopš iepazīšanās 2018. gadā, kad Deivids bija devies ceļojumā uz Latviju, viņi ir atraduši kopīgu valodu caur līdzīgu muzikālo gaumi. Šajā laikā Makree un Deivids ir strādājuši pie jaunas mūzikas izveides, iedvesmojoties no house mūzikas leģendas Hot Chip apzinātās naratīva veidošanas, grupas Superorganism analogajiem sintpopa elementiem, un brieduma, kas parādās Gorgon City mūzikā.

“Šo dziesmu mēs sarakstījām, kad atgriezos no Budapeštas, veicot pieturu Berlīnē. Dziesma man ir starta punkts jaunam karjeras posmam, esmu atradis savu skanējumu un muzikālo virzienu. Deivids šovasar man pievienojās uz skatuves gan Positivus, gan Summer Sound festivālā, kur pirmo reizi atskaņojām “Behind the Blinds” plašākai publikai. Mums ir izveidojusies ne tikai muzikāla sadarbība, bet Deivida zināšanas mums palīdz vairākos mūzikas industrijas jautājumos.” Makree stāsta par abu mākslinieku sadarbību.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit