Skip to content

Dons izdod dziesmu “Hollow”

Viens no Latvijas spēcīgākā vokāla īpašniekiem, mūziķis Dons, gada ieskaņā izdevis singlu “Hollow”. Dziesmas latviskā versija “Lauzto šķēpu karaļvalsts” iznāca pagājušā gada rudenī.

“Dziesma “Hollow” tapusi nelielā Spānijas ciematiņā, kurā dziesmu rakstīšanas nometnē satiku dziesmas līdzautorus Liamu Geddesu (Liam Geddes) un Keitu Nortropu (Kate Northrop). Šī bija pēdējā nometnes diena un mūsu pirmā iespēja strādāt kopā. Brīdī, kad bijām pabeiguši “Hollow”, mums visiem iekšēji bija sajūta, ka esam radījuši ko tādu, kas liek apstāties laikam,” stāsta Dons.

https://dons.lnk.to/hollow

“Ar Liamu turpināju strādāt visu pagājušo gadu, kopā esam radījuši nu jau vairāk kā 25 dziesmas, un tieši “Hollow” tapšana mums lika saprast, ka muzikāli saprotamies. Daļa no šīm dziesmām būs dzirdamas arī šogad plānotajā albumā,” Dons turpina.

“Sadarbošānās ar tik talantīgu mūziķi kā Dons bija patiešām lieliska pieredze. Strādājot pie dziesmas “Hollow”, mūs visus vienoja sajūta, ka kopā radām ko īpašu, bet, kad Dons iedziedāja dziesmas vokālus, sapratām, ka šis darbs ir pārsniedzis mūsu cerības. Dziesma “Hollow” tapa, domājot par šodien ļoti aktuālu jautājumu – spēju domāt, runāt un izpausties brīvi, nesekojot pūlim, bet dzīvojot saskaņā ar sevi, ” par dziesmas tapšanu stāsta Liams Geddes.

Dziesmas “Hollow” autori ir Artūrs Šingirejs, Liam Geddes un Kate Northrop, dziesmu producējis Liam Geddes. Dziesmas “Hollow” video versiju radījusi film naked komanda, video klipa režisors ir Toms Harjo, operators Ritvars Bluka, producente Ināra Šumeiko.

Šis gads iezīmēs vairākus nozīmīgus notikumus Dona muzikālajā karjerā –  viņš turpina darbu pie gaidāmā albuma, kā arī izziņojis stadiona koncertu, kas notiks 2024.gada 17.augustā. Biļetes pieejamas www.ekase.lv.

Mūziķis Dons ir viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Dons ir izdevis astoņus soloalbumus un viņa kontā ir daudzas muzikālās godalgas, to starpā Zelta Mikrofona 2023 balvas kategorijās “Gada Dziesma” un “Gada Radio Hits”, savukārt Muzikālajā Bankā Dons gada vērtīgākas dziesmas apbalvojumu ir ieguvis četras reizes. 2021.gadā Dons uzsāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit