Skip to content

Dons izziņo koncertu Arēnā Rīga, 14. februārī

Dons izdot jaunu singlu un mūzikas video “Pa ceļam” no februārī gaidāmā albuma, vienlaicīgi uzsākot biļešu tirdzniecību uz koncertu “Pa ceļam” Arēnā Rīga 2018. gada 14. februārī.

Pa Ceļam ir pirmais singls no 2018. gada februārī gaidāmā studijas albuma. “Dziesmas melodija radās nedēļu pēc aizvadītajiem februāra koncertiem Arēnā Rīga. Uzreiz sajutu, ka tā būs dziesma, kuru mēs kopā dziedāsim nākamajā koncertā,” stāsta Dons.

“Pa Ceļam” mūzikas autors -Dons, teksta autori – Arnis Račinskis, Ingus Bērziņš un Dons, dziesmas producents – DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Ierakstā piedalījušies: Reinis Briģis (elektriskā ģitāra), Aleksis Luriņš (bass, akustiskā ģitāra), DJ Rudd, Andis Ansons (elektronika), grupa Limonāde (papildvokāli). Ieraksta mikss – Andis Ansons, DJ Rudd. Ieraksts tapis “Mute” studijā.Singlam izveidots arī mūzikas video, kura režisors ir Kaspars Roga. “Sadarbība ar Donu uzsākās ar videoklipu “Pašā ielas galā” un tagad tā turpinās ar vasarīgo “Pa ceļam”. Ideja klipam atnāca viegli un ātri tikpat viegli, kā skan pati dziesma,” saka Kaspars Roga.

Dziesmas video operators: Jānis Andrējevs, montāža: Juris Matuzelis, producents: Undīne Buka, Dons Music. Uz skatuves Dons atgriezīsies jau 2018. gada februārī. “14. februāris būs emociju vakars. Jūtos bezgala gandarīts, ka arī Latvijas simtgadē būs iespēja tikties ar klausītājiem un vienoties kopīgā dziesmā,” tā par gaidāmo koncertu saka Dons.

13. septembrī biļetes pieejamas tikai t/c Spice informācijas centrā. No 14. septembra plkst. 9.00 biļetes pieejamas www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā. Pirmās 2000 stāvvietu biļetes par īpašo cenu 15 eiro.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit