Skip to content

Dons kopā ar rolandu če izdod dziesmu “Brīnišķīga diena”

Dons kopā ar vienu no spilgtākajiem pašmāju reperiem rolandu če izdevis dziesmu “Brīnišķīga diena”, tā būs dzirdama arī Dona šīs vasaras solo koncertos 1. un 2. jūlijā Siguldas pilsdrupās.

“Esmu priecīgs un gandarīts par iespēju sadarboties ar DJ Rudd, bet jo īpaši vēlos izcelt rolanda če pienesmu šai dziesmai, viņa radošumu varu tikai apjūsmot. Ceru, ka “Brīnišķīga diena”  būs labs papildinājums daudzām saulainām vasaras ballītēm”,  stāsta Dons.

“Dziesma tapa organiski, katrs trāpīja pa īstajām pogām, kā rezultātā ir radies šis grandiozais skaņdarbs. Jau šobrīd pārņem zosāda no tā, kā dziesma skanēs Dona koncertā Siguldas pildsrupās, priekā!” turpina rolands če.

Dziesmas autori ir Artūrs Šingirejs, Rolands Čivčs un Rūdolfs Budze, kas to arī producējis. Dziesmas mūzikas video veidojusi Madara Dzintara Pluša.

Dons šogad ir izziņojis brīvdabas koncertus, kas notiks 1. un 2. jūlijā Siguldas pilsdrupās.  Biļetes iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā.
Klausies dziesmu: https://dons.lnk.to/rolandsce

Mūziķis Dons ir viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Dons ir izdevis astoņus soloalbumus un viņa kontā ir daudzas muzikālās godalgas. 2021.gadā Dons uzsāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”.

rolands če ir reperis, dziesmu autors un producents, kurš ar mūziku nodarbojas  vairāk nekā desmit gadus.  Latvijas repa skatuves aprindās rolands če ir jau atzinību ieguvis mākslinieks un darbojas gan kā solo mākslinieks, gan piedalījies dažādos kopprojektos. 2020.gaddā rolands če pievienojās “Universal Music Group”  un šī gada aprīlī izdeva savu trešo soloalbumu “visurgājējs”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit