Skip to content

Drīzumā “Sony Music” paspārnē iznāks pirmo “X Faktors” Latvija uzvarētāju ieraksti

Kattie un  Arturs Gruzdiņš, kuri pēc uzvaras Latvijas “X-faktorā” parakstīja ierakstu izdošanas līgumus ar globālās mūzikas industrijas pārstāvjiem” Sony Music”, drīzumā izdos savus jaunos ierakstus.

Pirmā Latvijas “X Faktors” uzvarētājs Arturs Gruzdiņš atklāj, kaut arī no radošā viedokļa pagājušais gads bijis klusāks, tas nav bijis bez iemesla: “Varu pačukstēt, ka tagad  esam ievirzījuši savu ceļu gultnē, kas ved uz kaut ko lielu un skanīgu! Pirmās ieskaņas ar “Sony Music” atbalstu būs dzirdamas jau pavisam drīz.”

“Sony Music Somija” A&R direktors Timo Koupameki ir gandarīts par dzirdēto muzikālo materiālu, kurš beidzamajā pusgadā ticis ierakstīs jaunajam albumam: “Arturs kopā ar talantīgo mūziķi un producentu Reini Sējānu ir radījuši tiešām aizraujošu un unikālu mūziku, kura tiks izpildīta latviešu valodā un mēs nevaram vien sagaidīt, kad sāksim ar to strādāt.”

Savukārt pagājušā gada uzvarētāja Kattie, kura nāk no Baltkrievijas, savam pirmajam ierakstam kā “Sony Music” pārstāve dziesmas radīja Latvijā populārajā dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLive.  Nometnes ietvaros radītā dziesma komandā ar DJ Rudd un Džoniju Palmeru būs pirmais “Sony Music” paspārnē izdotais dziedātājas ieraksts.  Dziesmas teksts esot autobiogrāfisks un stāstot par baltkrievu mākslinieces ceļu līdz uzvarajai Latvijas “X Faktorā”.  “Pēc uzvaras man bija daudz un dažādas emocijas, kuras man visvieglāk ir izteikt  mūzikā un to jūs dzirdēsiet jaunajā dziesmā”, paskaidro Kattie.

Koupameki piebilst: “Līgumu ar Kattie parakstījām janvārī un tā kā viņa ir Baltkrievijas pilsone, ķērāmies klāt attiecīgo dokumentu un vīzas kārtošanai, lai viņa varētu turpināt savu muzikālo karjeru Latvijā. Kattie dziesmas no “RIGaLIVE” nometnes plānojam izdot šovasar.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit