Skip to content

“Dueta “Signe un Jānis” jaunā dziesma latviešu valodā – “Domu sveces”

“Domu Sveces” ir dziesma kā mūsdienu versijas pastkartīte par mūžseno, ziemas ikgadējo svētku laika idilli. Tas brīdis, kad ziema ir jau atnākusi, ārā ir auksti, bet prātā un sirdī zogas priekšsvētku satraukums; noskaņojumu ceļ doma par brīvdienām, kas tuvojas, bet īpaši par iespēju būt kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem, un baudīt pašu jūtu radīto mirkļu svētkus!

Dziesmas mūzikas autori ir Signe un Jānis Aizupieši, bet teksta autore ir Asnāte Tarvide.

“Dziesmas skanējums ir viegls un pacilājošs. Tā ir dziesma par ziemu, par ziemas svinēšanu ”, stāsta Jānis. “Ziema ir īpašs gadalaiks. Svētku gaidīšanas un gatavošanās process ir emociju uzlādes brīdis, kur vislielākā nozīme ir ģimenes spējai sadarboties, novērtēt vienam otru, un baudīt kopā radīto, tāpēc vēlējāmies to attēlot arī dziesmas video klipā, kas kopā ar dziesmas publicēšanu ir pieejams arī mūsu Youtube profilā,” stāsta Signe.

Videoklipa režiju un ideju veidoja pats duets.

Dziesmas ierakstu, māsteringu un apstrādi veica mūziķis un producents Armands Varslavāns. Dziesmas tapšanā tika pieaicināts arī talantīgais basģitārists Reinis Petrovičs.

Dziesma “Domu sveces” ir pieejama arī “Spotify”, “iTunes” un citās straumēšanas un lejupielādes vietnēs, lai ar to papildinātu Jūsu esošo, mīļāko ziemas dziesmu sarakstu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit