Skip to content

Dueta “Signe un Jānis” jaunais, pavasarīgais singls “Pilsētā”

Duets “Signe un Jānis ” laiž klajā jaunu dziesmu par godu pilsētai, tās ritmiem, cilvēkiem, un par savu mirkli un vietu tajā.”

Dziesmas mūzikas autors ir Jānis Aizupietis, bet teksta autore ir mūziķe Evija Smagare.
Dziesmas māsteringu un apstrādi veica mūziķis un producents Armands Varslavāns, ar kuru duetam ir bijusi sadarbība arī iepriekš, ierakstot dziesmas “Tilti”, “Inner light” un “Domu sveces”.

Dziesma “Pilsētā” mūs ieved pilsētas steidzīgajā ritmā, taču aicina uz brīdi apstāties. Būt šeit un tagad un pavērot to, kas notiek visapkārt; kādām ēkām, skatlogiem un cilvēkiem mēs ikdienas skrējienā paejam garām, nemaz nepievēršot uzmanību.

“Dziesmas ideja tapa jau pirms vairākiem gadiem, bet nu jutām, ka ir pienācis īstais laiks to realizēt un nodot plašākai publikai.” stāsta Jānis. “Dziesmas temps un skanējums ir izvēlēts tā, lai, klausoties dziesmu, tu vēlētos straujos ikdienas soļus nedaudz palēlināt. Kā tajā brīdī, kad dodies cauri pilsētai bez noteikta mērķa, savam priekam vien.”

“Pilsēta ir gluži kā dzīve, kurā mums starp tik daudziem garāmgājējiem ir jāspēj atrast tie dvēseles radinieki. Savējie, ar kuriem mums ir pa ceļam kopā doties tālāk – iekāpt mašīnā vai uz motorollera, – un traukties pretī nezināmajam. Jo nekad nevar zināt, kas mūs sagaida pie nākamā krustojuma.” stāsta teksta autore Evija.

Līdz ar dziesmas izdošanu publicēts arī dziesmas teksta videoklips, kurš ir pieejams mūziķu Youtube profilā.
“Dziesmas video gribējām nedaudz attēlot pilsētas steigu, un aicināt mūsdienu raitajā ritējumā piebremzēt un apskatīties, kas notiek mums apkārt un vairāk pavadīt laiku ar mūsu mīļajiem,” par dziesmas teksta videoklipu stāsta Signe.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit