Skip to content

Duets Elpo turpina iepazīstināt klausītājus ar savu skanējumu

Elektroniskās mūzikas duets “Elpo” (Amanda Bašmakova un Mārtiņš Makreckis) šī gada 1. martā izdod jaunu dziesmu “Atmiņas”, un turpina klausītājus iepazīstināt ar dueta skanējumu.

“Laikā, kad strādājām pie mūsu pirmās dziesmas “Ar tevi būt”,  Amandai nosūtīju “Atmiņu” instrumentālo versiju,” par dziesmu stāsta Elpo dalībnieks Mārtiņš. “Izdzirdot pirmo dziesmas demo, tajā uzreiz iemīlējos. Tieši šajā brīdi sapratu, ka mums ir ļoti līdzīgas gaumes un no diviem patstāvīgiem mūziķiem mums jākļūst par duetu – tā arī radās Elpo.”

““Atmiņas” pavisam vienkārši ir par pagātni un samierināšanos ar to. Pēc lieliem pārdzīvojumiem ar katru dienu paliek labāk un vieglāk,” par ierakstu stāsta teksta autore Amanda.

Dueta Elpo šī gada plānos ir aizvadīt pirmo publisko koncertu un 2023. gada izskaņā izdod debijas EP, kurā tiks iekļauts dueta pirmais singls “Ar tevi būt” un svaigākais veikums “Atmiņas”.

Spotify

Apple Music

Duets Elpo sastāv no Londonā dzīvojošās latviešu dziedātājas Amandas Bašmakovas un latviešu mūzikas producenta un dīdžeja Makree (Mārtiņš Makreckis). Elpo 2023. gada janvārī izdeva savu debijas singlu Ar tevi būt, kas tika papildināts ar trim remiksiem no latviešu mūzikas producentiem Rexton, NF3 un dīdžejmeitenes Hello Critt.

“Ikviena darbība, kuras laikā notiek apzināta elpošana, liek cilvēkam justies labāk,” par projektu stāsta Mārtiņš. “Mēs vēlamies, lai tāpat būtu ar mūsu mūziku. Caur to vēlamies stāstīt stāstus, likt cilvēkiem kustināt gurnus, dungot mūsu melodijas un justies labāk.”

“Elpošana ir dabīga un neuzspiesta. Tāpat arī radās mūsu sadarbība – negaidīti, bet dabīgi.” Par projektu stāsta Amanda.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit