Skip to content

Duets Neprāts no TV šova “X Faktors” atklāj Neprāta pavasari ar debijas dziesmu “Ļauj Vēlēties”

Šorīt TV3 raidījumā “900 sekundes” tika pirmatskaņota “X Faktors” tiešraižu dalībnieku dueta “Neprāts” pirmā oriģināldziesma. Dueta sastāvā ir dziedātāja Signija Taraņenko un Radio Skonto ētera personība un LTV1 raidījuma 4.studija vadītājs Aleksandrs Tuguševs.

Dziesmas “Ļauj Vēlēties” mūzikas un vārdu autors ir LR2 ētera personība un mūziķis Mārtiņš Kanters, kurš ir pierādījis sevi ne tikai kā veiksmīgs dziedātājs, bet arī kā lielisks dziesmu autors.

“Uzrunājām Mārtiņu saistībā ar iespējamo sadarbību un viņš tajā pašā vakarā sarakstīja mums pavisam jaunu dziesmu. Bijām ļoti pārsteigti to klausoties, jo nebijām izrunājuši vēlmes attiecībā uz dziesmas tematiku. Viņš perfekti uztvēra mūsu attiecību stāstu, kā rezultātā mēs šo kompozīciju uzreiz sajutām kā savu un sapratām, ka tā būs lieliski piemērota pirmajai dueta dziesmai,” stāsta Neprāts.

Studijas ieraksta producents ir grupas “Otra puse” ģitārists un mūzikas producents Jānis Čubars.

Jaunie mūziķi atklāj, ka dziesmas video ir uzņemts pavisam negaidītā divu dienu braucienā Malagā, Spānijā, kas sākotnēji likās pilnīgi nerealizējams sapnis. Filmēšanas komandas lomā bija iejutušies vien paši dueta dalībnieki, izmantojot nozares profesionāļu ieteikumus un padomus. Tāpat arī tika pieņemts lēmums par videoklipa montāžu pašu spēkiem, kas likās pilnīgs neprāts!

“Varam droši teikt, ka galvenais mērķis – sirsnīgs un saulains video – ir godam sasniegts un mēs lepojamies ar padarīto. Ar šo dziesmu un tās video vēlamies pietuvināt pavasara sajūtu Latvijas iedzīvotāju noskaņojumā un uzlādēt ar saulainu enerģiju.”

Cilvēki bieži vien izvairās sapņot lielākus vai mazākus sapņus, jo dzird tādas frāzes kā “tas nav reāli”, “liecies mierā”, “pietiek sapņot” un tamlīdzīgi. Tās demotivē un sagrauj ticību tam, ka šie sapņi varētu piepildīties. Signija un Aleksandrs ir pārliecināti, ka ir ļoti svarīgi sapņot un ticēt sapņiem, tiekties uz to realizēšanu un pats svarīgākais ĻAUT sapņot jeb, kā dziesmas nosaukumā – ļaut vēlēties – gan sev, gan arī apkārt esošiem cilvēkiem. Pat, ja vēlmes šķiet pavisam nereālas, ļaujam sev, bērnam, vīram, sievai, partnerim, kolēģim, utt. vēlēties, sapņot, ticēt un arī piepildīt!

“Mūsu pieredzē tas strādā un ir pierādījies gan ar piedalīšanos “X Faktorā”, gan ar neprātīgu ideju realizēšanu dažādās dzīves situācijās.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit