Skip to content

Duo BEAT FRIEND singls “ ROBOTIŅŠ” ir veltījums skolēniem, studentiem un visiem pārējiem, kuriem sirdī vēl brīvdienu gars!

Vasarīgais un priekpilnais duo BEAT FRIEND singls “ ROBOTIŅŠ” ir veltījums skolēniem, studentiem un visiem pārējiem, kuriem sirdī vēl brīvdienu gars!

Dziedātāja un dziesmas autore Iluta Alsberga vēlējās iepriecināt savu mazo meitiņu Lizeti ar dzīvespriecīgu, enerģisku dziesmu. Tad nu šī gada sākumā radošajā nometnē tapa ROBOTIŅŠ.

Ilutas brālis, grupas bundzinieks Zigmārs Valters izrādīja iniciatīvu video klipa veidošanā. Robotiņa iedvesmotāja Lizete piedalījās gan ieraksta procesā, gan video filmēšanā,  asistējot aizkadrā.

Dziesma tapusi šī gada sākumā radošās nometnes laikā pie Ilutas mājās. Duo uzaicināja ciemos savu palīgu un draugu, mūzikas producentu Stefanu Moessle no Vācijas. Ilutai bija dedzīga vēlme sarakstīt ko dzīvespriecīgu un bezrūpīgu, ar 80’to gadu mūzikas elementiem, un pavisam organiski sāka vērpties akords pēc akorda, vārds pēc vārda. “Dziesmā apdziedātais galvenais varonis ir labais “Robotiņš”, kurš mājo ikvienā no mums. Ik dienu mēs sadzīvojam ar saviem “robotiņiem”, kuri ne vienmēr ir jautri un priecīgi, taču šajā dziesmā mēs kopā “jautrojamies”  un kopā izbaudām deju soļus!” komentē dziedātāja Iluta.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit