Skip to content

“Dzelzs vilks” izdod izlasi vinilā un izsludina 25. gadskārtas koncerttūri.

Turpinot atzīmēt 25. gadskārtu, rokgrupa “Dzelzs vilks” 2CD formā izdoto spilgtāko dziesmu izlasi papildinājis arī dziesmu apkopojums vinila platē.

Līdztekus grupa izsludina 1/4gadsimta jubilejas koncertturneju, kuras ietvaros no 3. februāra līdz 8. aprīlim “Dzelzs vilks” uzstāsies Liepājā, Valmierā, Alūksnē, Ventspilī, Jelgavā un Vecgulbenē, bet vērienīgākais koncerts, kā jau ziņots, norisināsies 24. februārī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”.

“Dzelzs vilka pirmsākumos, 90. gados, kad vēl latviešu grupām bija aktuāls vinila skaņuplates formāts, mēs pie savas plates netikām, tāpēc šā brīža analogās mūzikas klausīšanās mikrorevolūcijas vilnis ir pateicīgs laiks senas ieceres piepildījumam, un ir milzīgs prieks, ka mūsu pirmais vinils beidzot ir klāt!” stāsta “Dzelzs vilka” līderis Juris Kaukulis.

Atgādinām, ka oktobrī “Dzelzs vilks” laida klajā grupas pirmo dziesmu izlasi “Dziesmas pilnmēness naktī” 2CD izdevumā. Šobrīd pieejama arī izlases vinila plates versija ar tādu pašu nosaukumu. Tajā iekļautas grupas 12 spilgtākās dziesmas, tostarp “Balerīna”, “Oranži mati”, “Viņa grib tik daudz” un “Ļauj man tevi”, kā arī jaunākais singls “Bīstami vārdi”, kas pašlaik ir starp Latvijas lielāko raidstaciju visvairāk spēlētajām latviešu dziesmām, nokļūstot “Radio SWH” TOP20 1. vietā, bet televīzijas skatītājiem tas pazīstams kā sēriju filmas “Šķiršanās formula” tituldziesma.

Pirms 25 gadiem Mālpilī dibinātā grupa “Dzelzs vilks” ir kļuvusi par vienu no spēcīgākajām rokgrupām Latvijā. Izdevusi 13 studijas albumus, saņēmusi sešas Mūzikas ierakstu Gada balvas un vairākās balvas nominācijas, radījusi dziesmas kino un teātrim, kā arī dejas izrādēm.

Februārī, martā un aprīlī grupas spilgtākās dziesmas “Dzelzs vilks” ar pilnu jaudu izspēlēs arī 25. gadskārtas koncertturnejas “Dziesmas pilnmēness naktī” septiņos koncertos: Liepājā, Valmierā, Rīgā, Alūksnē, Ventspilī, Jelgavā un Vecgulbenē. Šobrīd atlikušas pēdējās biļetes uz lielkoncertu Rīgā, koncertzālē “Palladium”, 24. februārī.

“Dzelzs vilka” 25. gadu dziesmu izlases un koncertturnejas sadarbības partneris – VAS “Latvijas Dzelzceļš”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit