Skip to content

Dziedātāja Aminata izziņo koncertu “Palladium”

Šā gada 27. oktobrī koncertzālē “Palladium” notiks dziedātājas Aminatas solokoncerts “Paisums. Bēgums”. 

Tajā izskanēs gan jau labi zināmās, gan arī pavisam jaunas dziesmas. Šogad Aminata plāno izdot pilnmetrāžas albumu, kas būs paplašinājums pērn izdotajam minialbumam “Savvaļas pusē”. Jau tagad studijā tiek aktīvi radītas jaunas dziesmas. 

“Iedvesmojoties no koncerta pagājušogad un cilvēku pozitīvajām atsauksmēm, kopā ar komandu nolēmām lielu solokoncertu sarīkot arī šogad,” saka Aminata. “Ļoti vēlos sagādāt mūzikas svētkus gan saviem klausītājiem, gan arī pati sev pēc iespējas biežāk!”  

Aminata koncertā uzstāsies ar savu pastāvīgo pavadošo grupu, kurā muzicē tādi meistari kā ģitārists Kaspars Vizulis, taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, basists Kristaps Ērglis un bundzinieks Rūdolfs Daņiļevičs. 

Ar spēcīgo balsi, nenoliedzamo talantu un bezgalīgo radošumu Aminata turpina pārkāpt populārās mūzikas robežas, nostiprinot savu statusu kā viena no Latvijas aizraujošākajām solo māksliniecēm. Viņa ieguvusi arī starptautisku atzinību un izdevusi virkni veiksmīgu singlu un albumu. Ar savu šogad gaidāmo dziesmu apkopojumu Aminata ir gatava sasniegt jaunas virsotnes savā muzikālajā karjerā. 

Biļetes uz koncertu 27. oktobrī koncertzālē “Palladium” jau pieejamas “Biļešu servisā”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit