Skip to content

Dziedātāja Anita Intaite maina skatuves vārdu un to nosvin ar jaunu singlu

Dziedātāja Anita Intaite turpmāk uz skatuves kāps ar pseidonīmu Ei Fe. Par godu skatuves vārda maiņai Ei Fe vienlaikus izdod arī savu jaunāko singlu un videoklipu dziesmai “Neļaut sev bēgt”. 

Par pseidonīma izvēli Anita stāsta: “Patiesībā vārds Ei Fe man ir tuvs jau kādu laiku un tā ir daļa no manas radošās izpausmes. Piemēram, kā Ei Fe esmu iepriekš sadarbojusies ar pašmāju elektroniskās mūzikas projektu „7 Synths”. Man ir svarīgi nodalīt savu muzikālo šķautni no privātās. Ilgi šī sajūta manī dzīvoja, nu es tai atdevos.”

Atdošanos sajūtai par skatuves vārda maiņu Anita svin ar vērienu – viņa skatītājiem nodod dziesmu “Neļaut sev bēgt” un tās videoklipu. Dziesmas un teksta autore ir pati māksliniece un dziesma tapusi radošā nometnē.

“Līdz šim strādājot kopā ar Anitu pie dziesmu aranžijām un melodijām bijām darbojušies tikai divatā, taču šoreiz nolēmām pieiet šim procesam daudz radošāk, uzorganizējot dziesmas rakstīšanas nometni laukos ārpus pilsētas steigas un mašīnu plūsmām. Bijām iepriekš sarunājuši īpaši negatavoties pirms tam, bet gan ļauties spontānai mākslinieciskai pieejai iedvesmojoties no apkārtējās atmosfēras. Singla radīšanas procesā tika pieaicināts gan ģitārists Roberts Dinters, gan basģitārists Gunārs Toms Narbuts, kuru idejas dziesmas muzikālajās partijās un aranžējumā spilgti izceļ skaņdarba būtību un kopējo vēstījumu,” atceras producents Jānis Narbuts.

Singls “Neļaut sev bēgt” ir gaidāmā mini albuma “Piedzīvot sevi” pirmais vēstnesis. Albuma atklāšana plānota 19. oktobrī.

Dziedātāja Anita Intaite mūzikā darbojas no 2010. gada un vislabāk pazīstama ar 2018. gadā izdoto radio singlu “Nepieradinātā”. Mūziķe veiksmīgi sadarbojusies ar vairākiem atpazīstamiem latviešu māksliniekiem – grupām Dzelzs vilks, 7Synths, Tumsa, Colt un citiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit