Skip to content

Dziedātāja BAIBA izdevusi jaunu singlu “I Believe You”

Austrijā dzīvojošā latviešu dziedātāja un producente BAIBA, pilnajā vārdā Baiba Dēķena 2019. gadu noslēdza izdodot jaunu dziesmu kopā ar videoklipu. “I Believe You” ir dziesma, kurā zem tradicionālas popdziesmas struktūras slēpjas stāsts par ilgošanos, apmātību un pakļāvību, kuru cilvēki dažkārt izjūt pret saviem iemīļotajiem. 

“Es gribēju uzrakstīt popdziesmu, kuru varētu interpretēt dažādās nozīmēs. Ko klausoties pirmo reizi, varētu nodomāt – forša un dinamiska mīlas dziesma, tomēr, iedziļinoties tekstā, atklātos, ka, iespējams, tur slēpjas kas vairāk. Mums vienmēr ir stāstīts, ka mīlestība mūs atradīs, lai padarītu mūs brīvus, bet ja nu dažkārt tā ciemojas, lai mūs sagūstītu?”, tā par dziesmu izsakās BAIBA.

Dziesmas “I Believe You” videoklipu ir veidojis vietējais Austrijas režisors “Cho”. Tas veidots, lai papildinātu dziesmas stāsta dubulto nozīmi un vēsta par neveselīgām attiecībām, kurās cilvēki dažkārt mēdz nokļūt. Par ilgām piederēt un mīlēt, un cīņu izveidot ciešākas emocionālās saiknes. Kas mūsdienu pārpilnībā dažkārt nav viegli. Vienalga, vai tās būtu mūsu ģimenes, draugu, koleģiālās vai mīlnieku attiecības.

“I Believe You” ir trešais singls no BAIBAS gaidāmā albuma “Lighter”. Šobrīd BAIBA lielāko daļu savu dziesmu producē pati un ar savu elektronisko solo popa programmu uzstājas Austrijā un Itālijā. Iepriekšējais singls “Waiting” tika plaši atskaņots dažādās radio stacijās Rietumeiropā un nokļuva arī dienas rotācijā vienā no lielākajām Austrijas radio stacijām “FM4”.

BAIBA augusi Tukuma novadā, studējusi Liepājā un jau kādu laiku dzīvo Austrijas slēpotāju paradīzē Insbrukā. Bērnībā baudījusi Latvijas lauku dabas maģiskumu un pasaku tēlu klātbūtni, BAIBA joprojām šajās atmiņās smeļas iedvesmu savu dziesmu tapšanā. Aizvadītajā gadā BAIBA studējusi mūzikas producēšanu un gaidāmais albums iezīmē jaunu ēru mākslinieces izaugsmē – no melanholiskām notīm pievēršoties dinamiskākai un elektroniskākai popmūzikas virzībai. Šobrīd BAIBA strādā pie sava daļēji pašproducētā albuma pabeigšanas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit