Skip to content

Dziedātāja Baiba Ozoliņa izdod Ziemassvētku singlu „Nāc, māsiņa, ciemoties”

Arī šī Ziemassvētku dziesma tapusi sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču un vārdu autoru Gati Mūrnieku.

Tā ir ātra un dinamiska, ieskaņota šodienas popmūzikas skanējumā un Baiba turpina iesākto folkmūzikas elementu izmantošanu , – tāpat kā singlā “Viegli sirds mana sitas”, arī jaunajā dziesmā iekļautas rindiņas no latviešu tautasdziesmas un elementi, kur popmūzika mijas ar latviešu tautas mūzikas instrumentu izmantošanu.

Stāsts ir par to, kas Ziemassvētku laikā ir vissvarīgākais – lai katrs var rast atbalstu un svētku prieku savā ģimenē un klusi, jauki izbaudīt kopā būšanu šajā svētku laikā, kas jau atkal norisinās uz dažādu ārējo apstākļu fona un ietekmē ne tikai mūsu ikdienu, bet arī attiecības starp cilvēkiem, pat pašiem tuvākajiem. Dziesma tapusi ar cerību, ka Ziemassvētkus šogad varēsim svinēt kopā un dāvināt viens otram ne tikai sirsnīgas dāvanas, bet arī mīļas sarunas un siltus smaidus.

Dziesmai tapis arī video, kas filmēts vienā no krāšņākajām ziemas pilsētām – Ogrē. Ziemas sezonā uz fotosesijām izgaismotajā pilsētas skvērā dodas ne tikai ogrēnieši – klipa tapšanas laikā uz fotosesiju bija ieradušies cilvēki pat no Limbažiem un Daugavpils.

 

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit