Skip to content

Dziedātāja Baiba Ozoliņa jautā “ Vai mēs varam vēl vairāk?”

Kādā saulainā aprīļa dienā dziesmai ar šāu nosaukumu tikai filmēts aŗi jaunais video, – Ogrē un arī Rāmavas Depkina muižā. “Sākotnējo klipa ideju nācās pēdējā brīdī nomainīt un domāt vietā jaunu, jo ieplānotā galvenā varone diemžēl saslima un nevarēja piedalīties filmēšanā. Tādēļ izlēmu, ka klipā būšu tikai es pati un 1967. gada Chevrolet Impala.” stāsta Baiba. Videoklips tapis sadarbībā ar Kilometre Film Works, bet video montāžu veikusi pati Baiba Ozoliņa.

Tāpat kā pirmie singli, kuri ieguva ieverības cienīgu atpazīstamību gan radio stacijās, gan YouTube vietnē, arī šis radīts sadarbībā ar vārdu autoru Gati Mūrnieku un producentu Gintu Stankeviču.

Dziesma ir par attiecību posmu, kas seko pēc vienam otra iepazīšanas un satuvināšanās – un tad kādā brīdī rodas jautājums – kas tālāk? Vai mēs varam kas vairāk kļūt? Tas ir par posmu, kad divu cilvēku dzīves ceļi vai nu savijas vienā kopīgā, vai arī šķiras.

Šis singls ir veltījums visiem tiem pāriem, kuri savās attiecībās nonākuši līdz “nākamajam līmenim” un šovasar beidzot var brīvi svinēt savas kāzas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit