Skip to content

Dziedātāja Elise DeMae izdod jaunu singlu “I Wanna Be Her”

Elise ir latviešu dziedātāja, kas šobrīd studē un dzīvo Losandželosā. Līdz šim dziedājusi vokālajā grupā “Insomnia”, J. Lūsēna un M. Zālītes koncertuzvedumā “Kaupēn, Mans mīļais”, dziedājusi bekvokālu Laimai Vaikulei un piedalījusies daudzos citos projektos.

Pērn Elise izdeva savu pirmo singlu “Is It Okay” un nu viņa turpina savu projektu ar spēcīgu balādi “I Wanna Be Her”.

“Dziesmas tekstam var piešķirt vairākas nozīmes, un daudziem varētu šķist, ka dziesma atspoguļo manu greizsirdību pret kādu, bet patiesībā tā ir mana atziņa pašai par sevi. Mans lielākais šķērslis dzīvē bieži vien esmu es pati, bieži sevi kritizēju. Gribētos uz sevi kādreiz paskatīties no malas – redzēt to, ko redz mana ģimene, draugi un, iespējams, citi apkārtējie. Esmu pārliecināta, ar šādu domu nedzīvoju es viena, tāpēc ceru, ka tā rezonēs ar klausītājiem,” saka dziedātāja, teksta un mūzikas autore. “Sākotnēji dziesmu bija paredzēts nodot klausītājiem akustiskā versijā, taču producents Roberts Memmēns ar savu aranžējumu tai piešķīra jaunu skanējumu, kas man ļoti patika.”

Dziesmas videoklips tapis Losandželosā.

“Jau pērn, izdodot savu pirmo dziesmu, zināju, ka nākamo mūzikas video gribēšu filmēt Losandželosā. Manuprāt, šī dziesma ļoti labi piestāv sajūtai, ko spēj uzburt Losandželosas pilsētas skati. Pats filmēšanas process bija ļoti produktīvs un organizēts. Ļoti palīdzēja arī operatora atbalsts.

“Elise atnāca pie manis ar konceptu, un es uzreiz biju ieintriģēts. Strādāt Losandželosas ielās vienmēr ir interesanti, mēs arī piedzīvojām dažus neparedzētus notikumus, taču, neskatoties uz to, Elise izdarīja visu, kā bija iecerēts, un esmu ļoti priecīgs par rezultātu!” komentē video klipa filmētājs – Finlay Mathias.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit