Skip to content

Dziedātāja Elizabete Gaile laiž klajā debijas minialbumu

28. novembrī nāk klajā dziedātājas Elizabetes Gailes debijas EP jeb minialbums “Kas aiz krūtīm sēž”, apvienojot četras dziesmas latviešu valodā.

Minialbumā iekļautas četras dziesmas latviešu valodā, kas tapušas gada laikā – “Atbildi”, “Kas aiz krūtīm sēž”, “Aizskrien laiks” un “Kāpēc projām ej”. Divas no kompozīcijām tapušas dziesmu rakstīšanas nometnē RigaLive, sadarbojoties ar jau labi zināmiem producentiem DJ Rudd un Kasparu Ansonu.

“Albuma stāsts balstās uz jautājumu uzdošanu un vairāku atbilžu meklēšanu. Katrā dziesmā esmu pieskārusies sajūtām un tēmām, kas mani ir skārušas pēdējā gada laikā. Dziesma “Atbildi”, kas ir pirmais skaņdarbs albumā, atspoguļo manas pārdomas par šī laikmeta attiecībām starp cilvēkiem, kas bieži vien veidojas mākslīgas sociālo tīklu dēļ, tādēļ es uzdodu jautājumu – “kad tad mēs beidzot satiksimies un beigsim rakstīt neīstas vēstules?”. “Aizskrien laiks” precīzi raksturo manu ikdienu, kas paiet steigā un beigās, nonākot pie secinājuma, kur tad aizskrien laiks un vai mūsu kopīgais brīdis tiešām ir nokavēts lielās steigas dēļ? Par nedaudz naivu iemīlēšanos un bailēm  atklāt savas jūtas, stāsta dziesma “Kas aiz krūtīm sēž”. Tomēr vispersoniskākā tēma parādās dziesmā “Kāpēc projām ej”, stāstot par tuvu cilvēku, kurš manā bērnībā ir bijis blakus, bet tad tomēr viņš izvēlas aiziet citu ceļu, mani izaugam, novērojot tikai no malas…”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit