Skip to content

Dziedātāja Elizabete Gaile laiž klajā singlu “Vairs negaidu”

Dziedātāja Elizabete Gaile 22. jūlijā laiž klajā singlu “Vairs negaidu”. Dziesma tapusi sadarbībā ar mūziķiem Chris Noah, DJ Rudd un Kristapu Ērgli. Jaunajai dziesmai tapis arī videoklips.

“Ļoti novērtēju iespēju strādāt kopā tieši ar šiem mūziķiem, no kuriem daudz varu iedvesmoties un mācīties. Dziesmas rakstīšanas process bija ļoti patīkams, un, manuprāt, mēs lieliski spējām viens otru papildināt. Uzskatu, ka līdz ar šo dziesmu, sāk veidoties arvien izteiktāks mans muzikālais rokraksts, tādēļ no sirds priecājos par šo sadarbību un gala rezultātu!”

Elizabete savās dziesmās runā par personīgo pieredzi un pārdzīvojumiem, un “Vairs negaidu” nav izņēmums. “Dziesmas stāsts ir par drosmi pielikt punktu attiecībām, kuras jau ilgāku laiku ir vairāk pagātne nekā tagadne. Tā ir spēja pašam beidzot apzināties sevi un ļauties jaunam stāstam” tā par dziesmu stāsta jaunā dziedātāja.

Singla “Vairs negaidu” videoklipa autores ir Sintija Selicka un Krista Mežavilka, operators – Ivars Burtnieks, fotogrāfs Miks Užans, stiliste Sintija Selicka, grims un matu sakārtojums – Dace Kļaviņa.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit