Skip to content

Dziedātāja Inese Bērziņa publicē videoklipu dziesmai “Nāāākts”

Džeza dziedātāja Inese Bērziņa publicē videoklipu dziesmai “Nāāākts”. Videoklipā ir apvienota Imanta Ziedoņa dzeja ar frīdžezu, kapoeiru un laikmetīgo deju.

“Par dziesmas pamatu ir ņemts Imanta Ziedoņa dzejolis, jo dzejnieka radītais jau izsenis mani uzrunā tā – līdz saknēm. Dziesmas skanējums atklāja labu platformu dejai bez robežām, tādēļ filmēšanā piesaistījām arī laikmetīgās un kapoeiru dejas pārstāvjus. Kopumā stāsts ir par savu baiļu pārvarēšanu un nepadošanos,” tā par videoklipu stāsta dziedātāja.

Videoklipa režisors un producents ir KRUSTAPS un tas tika filmēts Rīgas augstākajā vietā – Dzegužkalnā. Piedalās dejotāji no laikmetīgās dejas un kapoeiru apvienībām – Rainers Ikvilds, Alise Putniņa, Nauris Goba, Edvards Kurmiņš un Madara Ante. Horeogrāfs – Aigars (Salamandra) Larionovs, kostīmu māksliniece – Malvīne Mennika, operators – Toms Šķēle, operatora asistents – Ansis Landorfs, gaismotājs – Edgars Ļaska. Palīdzīgās rokas – Ilze Kalniņa, Anete Atvare, Dainis Jurga (Filmu skola) un Mārtiņš Urķis, Oskars Freimanis, Ernests Aļļis, un arī Ineses Bērziņas vecāki Guna un Egons Bērziņi.

Dziesma ierakstīta “Broders audio” skaņu studijā un to ierakstījis Mārtiņš Krastiņš. Dziesmas tapšanā piedalījās vokāliste Inese Bērziņa, ģitārists Miķelis Vanags, pianiste Marika Šaripo, tubists Eduards Lipāns, pie bungām Artūrs Strautmanis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit