Skip to content

Dziedātāja Jana piedāvā dziesmu “Laimīgas beigas”

Anglijā dzīvojošā Jana saviem klausītājiem prezentē jau otro singlu latviešu valodā. Dziesma “Laimīgas beigas” tapusi sadarbībā ar producentu no Rīgas Rodionu Gordinu.

Stāsts ir par pieaugšanu, mīletību pret sevi, par ilgām un sāpīgām attiecībām. Ar šo vēstījumu Jana vēlās motivēt citus nebaidīties aiziet prom no toksiskajām situācijām. Jana pati tikusi iespaidota un, lai gan parasti pasakās vienmēr ir laimīgas beigas, bet mēs nedzīvojam pasakās. Mēs arī esam pelnījuši tikt cienīti un būt laimīgi attiecībās.

Jana gan raksta, gan producē savas dziesmas pati. Šīs prasmes un vēlmi, dziedātāja apguva Lielbritānijas koledžā un universitātē. Viņas producētās dziesmas angļu valodā ir atskaņotas tādās radiostacijās kā BBC Radio Introducing un Amazing Radio UK/US. Janas lielais mērķis ir iedvesmot vairāk meiteņu sajust interesi un kļūt par producentēm, laužot vecos stereotipus, jo šobrīd sievietes mūzikas industrijā pārstāv mazāk nekā 5% producentu.

Jaunā dziesma ir tikai pirmie Janas soļi latviešu mūzikā. Līdz vasarai Jana un Rodions plāno ierakstīt dziedātājas pirmo latviešu EP albūmu apvienojot latviešu Pop un Anglijas pop un dance skanējumu, kas būs labs svaigums tagadējam Latvijas mūzikas tirgum.

Jaunais singls “Laimīgas beigas” ir pieejams visos straumēšanas servisos – https://fanlink.to/laimigasbeigas

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit