Skip to content

Dziedātāja Jana publicē dziesmu no sava topošā albuma drum & bass skanējumā

Anglijā dzīvojošā dziedātāja Jana turpinot darbu pie sava debijas EP albuma latviešu valodā prezentē saviem klausitājiem jau trešo singlu ar  nosaukumu “Nozīme”. Dziesma tapusi sadarbībā ar Rīgas producentu un didžeju Rodionu Gordinu.

Šī diezgan personīga un emociju atklāta dziesma Janai, jo dziedātāja dalās ar ikdienas iekšējo cīņu ar sevi.

“Ar šo dziesmu es motivēju sevi nepadoties un iet uz priekšu, pat tad, kad liekas, ka viss notikušais apkārtnē ir par smagu. Mans mērķis ir arī atgādināt, ka mums katram ir nozīme atrasties šeit, bet kāda ir tava – to tu izvēlies pats.”, – tā Jana.

Jana gan sacer, gan producē savas dziesmas pati. Šīs prasmes un vēlmi, dziedātāja apgūst Lielbritānijas koledžā un universitātē. Viņas producētās dziesmas angļu valodā ir atskaņotas tādās radiostacijās kā BBC Radio Introducing un Amazing Radio UK/US. Galvenais mērķis nemainīgi ir iedvesmot vairāk meiteņu sajust interesi un kļūt par producentēm, laužot vecos stereotipus, jo šobrīd sievietes mūzikas industrijā pārstāv mazāk nekā 5% producentu.

Savā topošajā EP albumā Jana un Rodions plāno apvienojot Latvijas un Anglijas pop – dance skanējumu, kas būs laba uzmundrinoša injekcija tagadējam Latvijas mūzikas tirgum.

Jaunais singls “Nozīme” pieejams visos straumēšanas servisos

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit