Skip to content

Dziedātāja Karlīna ar spilgtu video klipu izdod jaunu dziesmu “Es plus tu”

Šodien, 24. jūlijā ar jaunu dziesmu latviešu valodā “Es plus tu”  sevi piesaka jaunā dziedātāja Karlīna, pilnajā vārdā Karlīna Šēnknehte. No pirmdienas, 27. jūlija tiks publiskots dziesmas video klips.

Dziesmas “Es plus tu”  autori ir Kato ( Anna Zankovska), Arnis Račinskis un Jānis Driksna, dziesmas  producents – Arnis Račinskis. Dziesma ir tapusi 2019. gada pavasara sesijas dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE#4”.

““Es plus tu” ir stāsts par mīlestību. Šī dziesma stāsta par to, ka dzīvē citreiz tā sanāk, ka viens mīl vairāk un vienam arī sāp vairāk, taču ir jāzina, kad palaist vaļā un smaidot iet tālāk. ” saka Karlīna. “Pirmo reizi dzirdot dziesmas demo mani piesaistīja dziesmas stāsts, man bija svarīgi šajā skaņdarbā saglabāt sev raksturīgo pašpārliecinātību un vieglumu un, klausoties, kā arī, skatoties video, redzu, ka tas ir izdevies.” piebilst Karlīna.

Dziesmas producents A. Račinskis par Karlīnu saka: “Kad agrā pavasarī ar Kato un Jāni Driksnu rakstījām dziesmu, Karlīnu vēl nepazinām, bet kopš pazīstam, ir skaidrs, ka ar Karlīnu iepazīties vajadzēs visiem.”

Dziesmas video klipa pamatideja radās Oskaram Andersonam, kurš ierunājās par Latvijā neredzētu melnā un baltā fona spēli. Tālāk šo ideju attīstīja dziedātājas māsa Edīte Šēnknehte, kura klipam veidoja režiju. Video ir stāsts par divām pasaulēm, simboliski, par vīrieti un sievieti un to, kā mēs katrs redzam sevi un otru, kad attiecības ir beigušās. Video tika filmēts Roberta Šulca fotostudijā.

Darbību uz skatuves jaunā māksliniece uzsāka kā fona dziedātāja dažādiem jaunajiem mūziķiem. Savu solo darbību 2018. gadā Karlīna uzsāka ar skatuves vārdu – Caroline, taču šobrīd ir apzinājusies sevi kā Karlīna un paliks pie sava vārda kā pie skatuves vārda. Skatuves pieredzi dziedātāja turpināja iegūt uzstājoties dažādos pasākumos gan akustiski, gan ar pilnu sastāvu. Pirms kāda laika māksliniece izdeva savu pirmo oriģināldziesmu “It’s getting cold”, ar kuru startēja radio “SWH” jauno izpildītāju konkursā “Priekšnams”, kur pārliecinoši ieguva pirmo vietu. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit