Skip to content

Dziedātāja KATŌ laiž savus putnus brīvībā un iepazīstina ar nākamo singlu

KATŌ izdod mūzikas videoklipu otrajam singlam “Ko mani putni ēd” no gaidāmā minialbuma. Dziesma atspoguļo pavisam ikdienišķu dzīves ainiņu starp sievieti un vīrieti, kuru, visticamāk, ir piedzīvojis katrs no mums.  

“Katrā no mums mājo savi “putni”. Reizēm cenšamies tos apspiest, līdz ar vēlmi iekļauties sabiedrībā, bet tieši iekšējās dīvainības ir tās, kas padara mūs unikālus un interesantus. Šajā dziesmā tiek akcentēta daiļā dzimuma problēma – lai arī cik pārbāzts būtu drēbju skapis, nekad nebūs ko vilkt. Mēs, sievietes, pašas apzināmies, cik tas ir absurdi un nepārmetam, ka vīriešiem ir samērā grūti to saprast.” – par dziesmu stāsta KATŌ.

Dziedātājas vizuālais tēls tapis sadarbībā ar Image Art Studio un Elizabeti Džeinu Rubeni. “KATŌ identitātes pamatā ir sportiskā stila ikdienas apģērbs, šī stila apģērbu komplekti ir ērti un praktiski, tiem raksturīgs ērts griezums, daudz detaļu, aizdares elementu. Tas sevī ietver variācijas gan par amerikāniskiem safari medniekiem, gan par džinsos ģērbtiem strādniekiem un atpūtniekiem. Viena no klasiskajām iezīmēm ir nebēdnīgā matu rota, kas dziedātājas matus rotā ikdienas.” – stāsta Elizabete Džeina Rubene, kura sadarbībā ar Image Art Studio veidojusi dziedātājas tēlu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit