Skip to content

Dziedātāja Keitija Bārbale izdod pirmo singlu “Čau, kakao” no, piesakot drīzumā gaidāmo debijas albumu

No šodienas visās straumēšanas platformās ir pieejama dziedātājas Keitijas Bārbales pirmā dziesma “Čau, kakao”, kas atklāj viņas debijas albumu, kura iznākšana ir paredzēta šī gada septembrī.

Keitija, kuru vairāki pašmāju mūzikas kritiķi ir atzinuši par šī brīža interesantāko un savdabīgāko mūziķi, drosmīgi sper soļus mūzikas pasaulē jau no agras bērnības. Savas pirmās dziesmas meitene sarakstījusi jau 7 gadu vecumā.  Keitija Bārbale izceļas ar trāpīgiem tekstiem, kas ir vienlaikus mūsdienīgi un ārpus laika esoši. Viņai ir specifisks balss tembrs, laba humora izjūta un īpatnējs sevis pasniegšanas stils, kas sakņojas nesamākslotībā. Piesakot savu pirmo singlu, dziedātāja un dziesmu autore, kas nevēlas ļauties liekvārdībai, vien noslēpumaini piebilst: “Romantika nemirst, tāpat kā slikti pick-up lines…”’

Gaidāmajā debijas albumā tiks apkopotas vairākas Keitijas sacerētas dziesmas, kuru izpildījumam ir izvēlēts šķietami minimālistisks, tomēr maksimāli precīzi daiļrades būtību atspoguļojošs, tikai ģitāru un balsi saturošs stils. Akustiski intīms debijas ieraksts ir tapis Liepājā, kultūras namā “Wiktorija”, kur dzīvajā ierakstītās dziesmas ir fiksējis un apstrādājis producents Mārtiņš Krastiņš. Albuma izdošanas procesu vada aģentūra MOO/music observation organization.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit