Skip to content

Dziedātāja Krisy izdod enerģisku himnu meitenēm

Jaunā un daudzsološā pašmāju dziedātāja Krisy sadarbībā ar Latvijā labi zināmo hip hop producentu Tabli radījusi enerģisku himnu meitenēm. Dziesmai tapis arī videoklips, kurā piedalījušās desmitiem meiteņu, tostarp ekstrēmo sporta veidu pārstāves – inline skrituļslidotājas, skeitbordistes u. c.

“Dziesma ir himna visām meitenēm un sievietēm. Tā ir atgādinājums par neizmērojamo iekšējo spēku, kas slēpjas ikvienā meitenē, un iedrošinājums, neskatoties ne uz kādiem apstākļiem, doties tikai uz priekšu un sasniegt savus mērķus. Dažkārt mēs aizmirstam, uz ko esam spējīgas, esam pašas pret sevi pārāk kritiskas un nemaz neapzināmies, cik daudz varam paveikt,” par dziesmu stāsta Krisy.

Lai iedrošinātu meitenes nebūt pieticīgām, attīstīt savus talantus un teikt “jā” izaicinājumiem, dziesmas videoklipā Krisy pulcējusi daudz talantīgu meiteņu, kuru ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir tiekšanās pretī savam sapnim. Videoklipu filmējuši Reinis Kalniņš un Ronans Lazdāns, bet par vizuālajiem efektiem parūpējies Valts Bergmanis.

Krisy dziesmas “Go Girl” mūzikas autors ir Latvijas hip hop mūzikas aprindās zināmais producents Tablis. Dziesma tapusi ierakstu studijā “401” un šobrīd ir pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās, tostarp Spotify.

Krisy (īstajā vārdā Kristiāna Skrudupa) ir latviešu dziedātāja, kas lielākoties savus skaņdarbus izpilda angļu valodā. Dziedātāja dziesmas sacer jau kopš 11 gadu vecuma. Krisy uz Latvijas mūzikas skatuves sevi pieteica pirms vairākiem gadiem, izdodot savu debijas singlu “Don’t Flip Yo Wig”. Dziedātāja vairākkārt sastrādājusies ar pašmāju hip hop žanra pārstāvjiem – ar reperi March un producentu Tabli kopā radītas dziesmas “Simp” un “Captain of Cap”, tāpat Krisy balss dzirdama reperes BDM dziesmā “IG mīla”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit