Skip to content

Dziedātāja Múr izdod debijas albumu “Under Allure”

Īsi pirms svētkiem, 19. decembrī, klausītāju piepildītā “Bold Concept Store” jaunā dziedātāja Madara Murņikova jeb Múr prezentēja savu pirmo albumu “Under Allure”.

Vakars noritēja jaukā un mierīgā gaisotnē. Madara klātesošos iepazīstināja ar visām albuma dziesmām, par katru ieskicējot savu stāstu. Savs stāsts katrai dziesmai ir ne tikai klausāms, bet arī skatāms albuma dizainā. Pati dziedātāja kopā ar albuma producentu Kristu Krūskopu katrai dziesmai radījuši īpašu glezniņu, kas atspoguļo katras dziesmas sajūtu.

Prezentācijas izskaņā Múr katram, kas ieradies ļāva nedaudz iepazīties ar pavasarī gaidāmo mini albumu, kurā dziesmas būs latviski.

 “Ir padarīts labs darbs un gan es, gan grupa un visi, kas iesaistījušies albuma tapšanas procesā, jūtam lielu gandarījumu, turot rokās fizisku šī darba kopiju – albumu. Kopumā es jūtos mierīgi un manas emocijas ir diezgan apslāpētas, taču tas, manuprāt, ir tāpēc, ka vienkārši esmu savā vietā un daru to, ko es protu vislabāk un mīlu visvairāk. Tomēr pēc albuma prezentācijas pasākuma nekas neapstājas, jo nākamie koncertu un ierakstu plāni jau ir darbos. Pavasara otrajā pusē plānojam izdot minialbumu ar manām dziesmām latviešu valodā, lai vēl skaidrāk parādītu, kas esmu es – Múr. Dziesmu kladītēs lēnām skicējas arī nākamajam albumam, par kura pasniegšanu arī mums ir interesantas idejas un plāni,” tā par savām īpašā notikuma sajūtām stāsta pati dziedātāja.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit